Hyundai coupe

hyundai coupe

26 Lip 2009, 16:37

Mam hyundaia coupe 2.0 z 1997r. z gazem mam problem przy ruszaniu na gazie przydusza go i dopiero jedzie i na postoju tez ja sie przygazuje to go przydlawia i dopiero wchodzi w obroty.moze mi ktos cos doradzic bo ci mechanicy w tych czasach to sa... sami wiecie!!
futro84
Nowicjusz

Miejscowość: tychy

27 Lip 2009, 10:08

a moze filterek od gazu juz zapchany jest dawno go zmieniales i pewnie tankujesz najtanszy gaz z firmy ''krzak'' to znaczy prywatnych a nie na stacjach paliw
kamilszczak01

02 Sie 2009, 15:32

No i sprawdż przewody zapłonowe,które mają to do siebie,że jak są zjechane to dają w kość w pewnym zakresie obrotów ale zacznij od filtra,wymieniaj filtr gazu co 10 kkm ,ja po tym kilometrażu zawsze zauważam spadek osiągów oraz zwiększony pobór LPG.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

02 Sie 2009, 19:34

Na początek napisz więcej informacji o tej instalacji
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Calibra GTC Concept Opel Calibra GTC Concept
    Silnik 2.8, 325 KM. Bardzo podobna jest do Isignii, a ta jak wiadomo była i jest świetna. A wy co myślicie na temat nowej calibry? Jeszcze dodam, że ma kosztować około 200 tysięcy gdzieś to na angielskiej stronie przeczytałem. ...
    Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      S2020005