Hyundai Coupe - Warszawa, ktoś oceni na miejscu?

Hyundai Coupe - Warszawa, ktoś oceni na miejscu?

23 Sty 2017, 22:01

Witam,
Z racji, że mam kawałek drogi do stolicy, może znalazłby się jakiś pasjonat znający się na autach z Warszawy, który mógłby wyskoczyć i zrobić krótkie oględziny autka? Odpalę coś ekstra za fatygę :)

Mianowicie chodzi mi o ten egzemplarz -> [link wygasł]. Troszkę niepokoi mnie niski przebieg, ale obejrzeć warto.
Bercik96
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 10 07 2014
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: Hyundai Coupe FX RD2
Silnik: 2.0 16V 138KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Mondeo mk3 2,0 / Primera P12 1,9 / Vectra C 2,2 / Avensis II 2,0 [D] Mondeo mk3 2,0 / Primera P12 1,9 / Vectra C 2,2 / Avensis II 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2004 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Mondeo mk3 2,0 TDCi - 115KM - Nissan ...
    Modele zasilane LPG poszerzają ofertę Opla ecoFLEX Modele zasilane LPG poszerzają ofertę Opla ecoFLEX
    Opel poszerza i udoskonala swoją ofertę modeli z napędem LPG. Teraz można złożyć zamówienie na pięciodrzwiową Astrę w wersji hatchback, Astrę Sports Tourer i Merivę, wyposażone w nowy, mocny, a zarazem ekonomiczny ...

•  
    • DAF XF Euro6, plac manewrowy
      SEAT Mii w mieście
      Tuning Show
      Mercedes-Benz S-Klasa Coupe środek