Hyundai Lantra głośne samoregulatory

Hyundai Lantra głośne samoregulatory

12 Lis 2010, 15:39

Witam !

Od jakiegoś tysiąca kilometrów w moim aucie dość głośno chodzą samoregulatory posiadam silnik benzynowy a dźwięk pracy silnika przypomina bardziej diesla. Moje pytanie brzmi za co są one odpowiedzialne i czy mogę z tym jeździć czy natychmiast muszę to naprawić ?? Mógłbym przejechać jeszcze 15 tys km ? bo właśnie tyle mi zostało do wymiany rozrządu.
michu235
Nowicjusz

Miejscowość: Betlejem

Re: Hyundai Lantra głośne samoregulatory

12 Lis 2010, 18:00

Najpierw upewnij się czy ma na 100% hydrauliczną kompensację luzów zaworowych,potem przyglądnij się olejowi silnikowemu.Nic się szybko silnikowi nie stanie, ale lepiej byś jak najszybciej zajął się problemem!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Hyundai Lantra głośne samoregulatory

14 Lis 2010, 12:17

może krzywki na wałku rozrządu są zjechane ale co ci da wymiana rozrządu czekanie na to wymień wcześniej koszty naprawy są takie same pasek i rolki tylko dojdą i może pompa zobacz wałki albo wymień szklanki:)
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Octavia kombi SKODA Octavia kombi
    Gama Nowej Skody Octavii została poszerzona o wersję kombi. Dopłata do wersji liftback wynosi 4000 zł, niezależnie od wersji wyposażenia i silnika. W tej cenie Klient otrzymuje wyjątkowo obszerne i funkcjonalne nadwozie oraz ...
    Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja
    W tym roku w drugi weekend września odbyła się VII ecycja największej motoryzacyjnej imprezy Summer Cars Party. Tym razem pierwszy raz w historii SCP mieliśmy dwa dni na odwiedzanie imprezy na lotnisku "Muchowiec" w Katowicach. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      S2020005