Hyundai przekazał flotę samochodów na rzecz 72.Tour de Pologne

Hyundai przekazał flotę samochodów na rzecz 72.Tour de Pologne

01 Sie 2015, 14:12

Hyundai Motor Poland przekazał oficjalnie flotę 53 samochodów do dyspozycji organizatora 72.Tour de Pologne, w oparciu o ustalenia 3-letniego kontraktu, dotyczącego sponsoringu tego najważniejszego wydarzenia kolarskiego w Polsce. Tegoroczna edycja wyścigu rozpocznie się 2 sierpnia w Warszawie, a zakończy 8 sierpnia w Krakowie.

ImagePodczas oficjalnej ceremonii, w trakcie której zaprezentowano wszystkie, specjalnie obrandowane w barwach Tour de Pologne samochody, Prezes Hyundai Motor Poland - Seung Sik Nam przekazał symboliczny klucz na ręce Dyrektora wyścigu, Pana Czesława Langa.

W 72. edycji wyścigu organizatorzy Tour de Pologne otrzymali do dyspozycji 53 samochody - modele: i30 (1), i40 (8), Tucson (24), H350 (16), Santa Fe (2) oraz reprezentacyjne limuzyny Genesis (2).

Są to nie tylko samochody biorące udział w samym wyścigu, towarzyszące kolarzom na trasie przejazdu, ale także małe ciężarówki służące m.in. do transportu rowerów i niezbędnego sprzętu. Do dyspozycji organizatorów jest także luksusowa limuzyna Genesis dedykowana gościom specjalnym i VIP.

ImageSamochody zostały w większości specjalnie zamówione i wyprodukowane na potrzeby 72.Tour de Pologne, a marka zapewnia także bieżącą opiekę serwisową na wszystkich etapach wyścigu.

Co więcej, Hyundai jest też fundatorem nagrody głównej. Zwycięzca tegorocznego wyścigu stanie się posiadaczem modelu Tucson - najnowszego, wyróżniającego się stylistycznie i wyposażonego w najbardziej zaawansowane technologie samochód typu SUV w ofercie Hyundaia.

źródło: Hyundai
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2813
Zdjęcia: 9930
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Przeszkody do pokonania - dziury, zwierzęta, piesi Przeszkody do pokonania - dziury, zwierzęta, piesi
    Jazda wymaga od kierowców dużej czujności i uwagi, zwłaszcza, jeśli na drodze mogą spotkać pieszych czy zwierzęta. Zderzenie z nimi może skończyć się dla nich tragicznie. Dlatego ważne, aby zawsze być przygotowanym ...
    Foteliki samochodowe dla małych pasażerów! Foteliki samochodowe dla małych pasażerów!
    Tylko 7% małych pasażerów podróżuje w odpowiednio zabezpieczonych fotelikach samochodowych, a do aż 40% poważnych wypadków z udziałem dzieci dochodzi podczas podróży krótszych niż 3 kilometry! ...

  •