Hyundai Tucson CRDI 114 km po tygodniowym postoju brak mocy.

Hyundai Tucson CRDI 114 km po tygodniowym postoju brak mocy.

06 Kwi 2011, 14:15

Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem posiadaczem hyundaia Tucsona 4wd z 2004 roku z dieslem crdi 114 km i automatyczną skrzynią biegów. Auto nabyłem 4 tygodnie temu. Niestety cieszyłem się nim tylko tydzień. Wszystko było w porządku auto sprawowało się świetnie super się zbierało. Postawiłem tucsona na tydzień do garażu z powodu wyjazdu. Wracam wsiadam brak mocy, nie przyspiesza, wkręca się tylko do 4500 obrotów, maksymalna prędkość 100 km\h ( przy długim rozpędzaniu ), skrzynia późno zmienia biegi.
Podłączyłem auto w dobrym warsztacie pod komputer. Żadnych błędów, parametry silnika w porządku, ciśnienie paliwa i doładowania ok, żada kontrolka się nie świeci, skrzynia w porządku, przepławka dobrze wyczyszczona i parametry w normie.
Wymiana filtru paliwa także nie poskutkowała. Ostatnim co mi powiedział mechanik jest zapchany katalizator, jest on wporządku.
Nie wiem co mam o tym myśleć, zupełnie brak koncepcji. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł bardzo proszę o pomoc.

[ Dodano: 12 Kwiecień 2011, 09:25 ]
Nadal brak pomysłów ?
michal32
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przyczyny wpadnięcia w poślizg podsterowny i nadsterowny Przyczyny wpadnięcia w poślizg podsterowny i nadsterowny
    W okresie jesienno–zimowym zdecydowanie zwiększa się ryzyko wpadnięcia w poślizg. Leżące liście, kałuże, śnieg i lód – to czynniki sprawiające, że ślizgamy się po nawierzchni. Należy jednak pamiętać o tym, ...
    Nietrzeźwy poranek wśród kierowców Nietrzeźwy poranek wśród kierowców
    Aż jeden na czterech kierowców prowadzi samochód rano, po zaledwie kilku godzinach snu poprzedzonych spożywaniem dużych ilości alkoholu. Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że aby w pełni wytrzeźwieć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI