Witam. Jestem posiadam Tucson z 2006 roku.
Padł mi silnik więc kupiłem drugie auto na części aby przełożyć silnik. Z tym, że ten który jest dawcą, ma napęd
4x4 a mój nie ma.
Moje pytanie jest następujące, czy fizycznie można to zrobić przełożyć żeby to działało. Z tego co zauważyłem, podłoga pozwala na montaż wału. Ale jak to się odnosi do instalacji elektrycznej ? Przełącznika 4x4 oraz
kontrolki w liczniku kilometrów?