Hyundai wyróżnia najlepszych dealerów w Europie

Hyundai wyróżnia najlepszych dealerów w Europie

19 Lis 2012, 22:55

Hyundai Motor Europe ogłosił zwycięzców pierwszej edycji konkursu Excellence Customer Satisfaction. W wydarzeniu, które odbyło się we Frankfurcie, uczestniczył zarząd europejskiej centrali Hyundai, oraz właściciele nagrodzonych firm.

Image

Osiągniecie najwyższych standardów marki Hyundai w zakresie sprzedaży i usług, zapewniło wyróżnienie 72 sprzedawcom z 18 rynków. Szczegółowej ocenie, na podstawie wielu wymagających kryteriów, poddano ponad 2 300 dealerstw z całej Europy, a następnie wybrano 4 najlepsze firmy z każdego rynku europejskiego, spełniające wysokie standardy marki.

"Tworzenie i utrzymywanie silnych więzi z klientami, to podstawa dalszych sukcesów Hyundaia i partnerów naszej sieci. Celem marki jest znaleźć się w pierwszej trójce firm branży motoryzacyjnej w zakresie satysfakcji Klienta, w ciągu najbliższych trzech lat. Konkurs Excellence Customer Satisfaction docenia dealerów, którzy realizują, a czasem nawet wyznaczają nowe standardy" - powiedział Allan Rushforth, wiceprezes Hyundai Motor Europe.

Konkurs okazał się powodem do radości także dla polskich dealerów marki Hyundai. W ścisłej trójce znalazły się dwie firmy: 1. miejsce w kategorii Obsługa Klienta zajął salon Marvel z Łodzi należący do Pana Pawła Białkowskiego. Natomiast 2. miejsce w kategorii Serwis zajął salon Dex-Pol z Lubina, należący do Pana Arkadiusza Wróbla.

Image

"Jesteśmy dumni, że polskie firmy znalazły się w ekskluzywnym gronie najlepszych dealarów marki Hyundai w Europie. To salony, które od lat są w grupie naszych wiodących partnerów biznesowych, zarówno pod względem sprzedaży jak i obsługi Klienta. Marka Hyundai zmienia swoje oblicze – mamy nowoczesne produkty, wzrasta sprzedaż, a to także wymaga wprowadzenia najwyższych standardów we wszystkich obszarach działania naszych salonów." – skomentował Marcin Okrój, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

źródło: Hyundai
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2811
Zdjęcia: 9921
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wolniej! - nie zawsze znaczy bezpieczniej Wolniej! - nie zawsze znaczy bezpieczniej
    Nadmierna prędkość należy do najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Czy jednak oznacza to, że im wolniej jedzie kierowca, tym lepiej? W wielu sytuacjach taka zasada się nie sprawdzi. Znaki określające ograniczenie ...
    Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...

  •