I co dalej? - kupiłem samochód

I co dalej? - kupiłem samochód

07 Kwi 2008, 16:11

witam kupilem samochod ojciec jest wlascicielem a ja wspolwlascicielem na umowie sa nasze pelne dane czy przy placeniu podatku formularz pcc-1 tez trzeba wpisac pelne dane obydwoch wlascicieli i jak to wyglada przy rejestracji auta
Ostatnio edytowany przez walerianczyk, 07 Kwi 2008, 16:25, edytowano w sumie 1 raz
walerianczyk
Nowicjusz

Miejscowość: poznan

Re: i co dalej ???

07 Kwi 2008, 16:17

Kolego nie chce być niemiły ale jak ty piszesz, napiszesz z sensem to może Ci ktoś odpowie, a i znaki interpunkcyjne wstawiaj, nie wspomne o ortografi, bo zaniżasz poziom naszego Forum.
Chomik90
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łowicz
Prawo jazdy od: 26 06 2008
Auto: BMW
Silnik: 2.0 d 136km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Re: i co dalej ???

07 Kwi 2008, 17:05

Dokładnie. Na odpowiedź poczekaj, a teraz weź się za poprawę swojego postu. W regulaminie jest wyraźnie napisane. Nie przestrzeganie kończy się ostrzeżeniem...
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

Re: Re: i co dalej ???

07 Kwi 2008, 18:45

Przy wszystkich dokumentach są dwaj właściciele.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi L200 STORM - limitowana seria pickup’a Mitsubishi L200 STORM - limitowana seria pickup’a
    W polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutował właśnie napędzany na obydwie osie pickup L200 w specjalnej wersji STORM. Limitowana seria L200 charakteryzuje się bogatym wyposażeniem i bardzo korzystną ceną. Mitsubishi ...
    SUV Pajero Sport będzie produkowany na Kałudze w Rosji SUV Pajero Sport będzie produkowany na Kałudze w Rosji
    Przedstawiciele firmy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) poinformowali o rozpoczęciu produkcji średniej wielkości SUV-a Pajero Sport w zakładach PCMA Rus w Kałudze. Fabryka ta stanowi współwłasność grupy PSA Peugeot ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50