Ile czasu minie zanim dostanę prawo jazdy z powrotem?

10 Wrz 2016, 18:06

Dzisiaj spowodowałem małą kolizję, nie ustąpiłem pierwszeństwa innemu pojazdowi. Nikt nie ucierpiał na szczęście i szkody także nie są zbyt duże ale prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny zostały mi odebrane(uszkodzona lampa i zderzak).

Dostałem dwa pokwitowania (pj oraz na dr) i przypuszczam, że muszę się z tym udać do starostwa. Pan policjant powiedział mi, że sąd zadecyduje czy dostanę prawo jazdy z powrotem.

Ile muszę czekać na decyzję sądu i gdzie mam iść z tymi pokwitowaniami i na jaką kwotę muszę się przygotować ( mandat + koszta sądowe) ?
Admirall
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 03 2016
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Szukam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...
    VW Golf:  II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI VW Golf: II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - Golfy z dieslem - porównanie kosztów utrzymania różnych generacji tego samego modelu Wytypowane modele do zestawienia: - VW Golf II 1,6 TD - 70KM - VW Golf III 1,9 TDI ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Reverse Racer - Monster Truck, podczas jazdy
      Peugeot 3008 Style
      2014-02-26 16.25.43
      Z ulicy na tor - Poznań