Ile czasu na przerejestrowanie auta z Niemiec?

ile czasu na przerejestrowanie auta z Niemiec?

30 Sty 2007, 19:25

Przyprowadziłem auto z Niemiec, przyjechałem na celnych tablicach. Czy w Polsce muszę auto zarejestrować zaznim tablice celne stracą ważność? Czy do rejestracji muszę dostarczyć tymczasowy (wyjazdowy) dowód?
Grzegorz1
Nowicjusz

Re: ile czasu na przerejestrowanie auta z Niemiec?

30 Sty 2007, 22:07

po pierwsze to masz 5 dni na zapłacenie akcyzy po przekroczeniu akcyzy i to jest najważniejsze,dopuki masz ubezpieczenie niemieckie to możesz jeździć.
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover
    Opel ADAM, który oferuje 61 000 wariantów wyposażenia nadwozia i prawie 82 000 opcji wyposażenia wnętrza oraz supernowoczesny system informacyjno-rozrywkowy IntelliLink, jest nie tylko prawdziwym mistrzem personalizacji, ...
    5 parametrów o których warto wiedzieć przy zakupie wideorejestratora 5 parametrów o których warto wiedzieć przy zakupie wideorejestratora
    Wideorejestrator to urządzenie coraz częściej spotykane w samochodach i to nie tylko w firmowych. Montowane w pojazdach mają w razie wypadku zabezpieczyć kierowcę przed np. fałszywymi oskarżeniami. A co jeśli zdarzenie miało ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009