Ile czasu na zarejestrowanie auta z Niemiec? dokładnie

Ile czasu na zarejestrowanie auta z Niemiec? dokładnie

14 Sie 2016, 12:55

Witam.
Wiem ze taki temat na forum juz jest ale, nie znalazłem tam odpowiedzi na swoje pytanie dokładnie.
Zamierzam sprowadzić auto z Niemiec. (od znajomego wiec zmiany dat na umowie itp. Wszystko możliwe) Do rzeczy, autko ma dość duży silnik 2.8l (audi A4 b5 avant 00) i akcyza będzie dość duza dlatego to jak i rejestracje chciałbym przełożyć na później. On samochód w Niemczech wyrejestrował juz jakiś czas temu. Pytanie brzmi : Czy moge zabrać autko na lawecie do siebie spokojnie zrobić w nim co jest do zrobienia i zarejestrować go i opłacić akcyzę np. W styczniu mówiąc ze samochód sprowadziłem wczoraj i na umowie z Niemcem napisać datę styczniową ? Inaczej i krócej... Jak sprowadzić samochód i przez kilka miesięcy nie płacić oc i go nie rejestrować?

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
HapySpace
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Ile czasu na zarejestrowanie auta z Niemiec? dokładnie

31 Sie 2016, 08:50

Trik z późną zapłatą akcyzy nie przejdzie jeśli samochód przejedzie granicę.
Longhorn
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 518
Miejscowość: pdk
Auto: Toyota Corolla E12 FL
Silnik: 1.4 VVT-i 97KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected
    Najnowsza wersja aplikacji MINI Connected wyposażona jest w nową funkcję, niespotykaną na świecie – podczas przyspieszania, przełączania biegów, kierowania i hamowania naliczana jest odpowiednia punktacja dla ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus LF-Gh Hybrid
      I Trening Driftu - 24.02.2012 - Tor Poznań
      Lancia Voyager
      Civic VI głośnik przód