Ile lat wytzryma instalacja lpg?

Ile lat wytzryma instalacja lpg?

14 Wrz 2009, 21:04

Tak jak w temacie czyli ile lat pojeździ się na instalacji gazowej??
Czy opłaca się kupić auto z 6 letnią instalacją gazową??
costly
Nowicjusz

Miejscowość: Brzesko

Re: Ile lat wytzryma instalacja lpg?

15 Wrz 2009, 23:26

Z instalacją jest tak jak z samochodem. Są lepsze i gorsze. Trwałe i nie trwałe. Zadbane i nie zadbane.
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

19 Wrz 2009, 15:03

Mnie sam reduktor Landi Renzo wytrzymał dokładnie 160 kkm(przewaga jazdy na długich trasach) ,po tym okresie przestał reagować na wszelkie regulacje zwiększania lub zmniejszania ilości dopływu gazu,do tego czasu nie miałem żadnej innej awarii(poza bezpiecznikiem) pozostałych komponentów instalacji gazowej czyli elektrozaworów,wymieniłem tylko membranę główną w reduktorze i od ponad 40 kkm nie mam żadnych dalszych problemów z instalacją gazową :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

13 Paź 2009, 07:17

Kolega w Daewoo będzie teraz miał 10 lat instalkę i jak na tę chwilę to reduktor jest nowy ale wytrzymał 130 tys, poza tym tylko same regulacje...Auto ma przejechane 170 tys.km. Nubira 2,0-133KM.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż
    Jeżeli w zdarzeniu drogowym ucierpiały jedynie pojazdy – to znaczy, że doszło do kolizji. Jeżeli jednak poszkodowani zostali ludzie – mamy do czynienia z wypadkiem. Jak powinni zareagować uczestnicy i świadkowie ...
    SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia "Laurin & Klement"
    SKODA Yeti dołączyła do rodziny aut spod znaku "Laurin & Klement ". To już trzeci, obok Octavii i Superba, model dostępny w tej prestiżowej wersji wyposażenia. SKODA Yeti "Laurin & Klement" przygotowana została z ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11