Imadło

Imadło

27 Lut 2018, 13:02

Witam, co sądzicie o tym imadle? Warte swej ceny?
gruber99
Zaawansowany

Zdjęcia: 0
Auto: Benzyna i Diesel

Re: Imadło

27 Lut 2018, 13:05

Myślę że tak. Warto mieć takie imadło nawet w domowym warsztacie nie mówiąc o własnym garażu gdzie często czegoś takiego się używa przy różnych pracach. Cena wydaje się ok i ważne że też jest obrotowe co czasem się przydaje.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam

Re: Imadło

03 Mar 2018, 23:38

Jedno już mam maszynowe z zakładów produkcyjnych ojciec przywiózł kiedyś, ale to jest właśnie u niego w garażu. Ja akurat mam blaszaka i chciałbym sobie kupić jakieś małe imadełko by coś tam złapać i mieć to na sztywno i nie kombinować bo nie bede nim nic wciskać, czy wprasowywać albo walić po nim jak głupi. Zastanowię jeszcze się nad tymi za 30 zł małymi i coś zapewne kupie, dzięki za pomoc. :)
gruber99
Zaawansowany

Zdjęcia: 0
Auto: Benzyna i Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie? Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie?
    Choć jazda pod prąd nie należy do najczęstszych przyczyn wypadków, to jej skutki bywają bardzo poważne, ponieważ może ona prowadzić do zderzenia czołowego. Czasem jazda niezgodnie z kierunkiem ruchu bywa efektem nieuwagi, ...
    Warsaw Oldtimer Show 2018 / relacja Warsaw Oldtimer Show 2018 / relacja
    Klasycznie piękne oldtimery i youngtimery można było obejrzeć w majowy drugi weekend na V Targach Pojazdów Zabytkowych Oldtimer Warsaw Show 2018 które odbyły się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. To największe ...

• Mazda6 Sport kombi, Mazda6 sedan, przód, 2012
      There's no shine like Mothers
      Chromowany Silnik, Fiat Bravo
      Mazda CX-3, 2014