Imadło

Imadło

27 Lut 2018, 12:02

Witam, co sądzicie o tym imadle? Warte swej ceny?
gruber99
Zaawansowany

Zdjęcia: 0
Auto: Benzyna i Diesel

Re: Imadło

27 Lut 2018, 12:05

Myślę że tak. Warto mieć takie imadło nawet w domowym warsztacie nie mówiąc o własnym garażu gdzie często czegoś takiego się używa przy różnych pracach. Cena wydaje się ok i ważne że też jest obrotowe co czasem się przydaje.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam

Re: Imadło

03 Mar 2018, 22:38

Jedno już mam maszynowe z zakładów produkcyjnych ojciec przywiózł kiedyś, ale to jest właśnie u niego w garażu. Ja akurat mam blaszaka i chciałbym sobie kupić jakieś małe imadełko by coś tam złapać i mieć to na sztywno i nie kombinować bo nie bede nim nic wciskać, czy wprasowywać albo walić po nim jak głupi. Zastanowię jeszcze się nad tymi za 30 zł małymi i coś zapewne kupie, dzięki za pomoc. :)
gruber99
Zaawansowany

Zdjęcia: 0
Auto: Benzyna i Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault EZ-ULTIMO to samochód autonomiczny Renault EZ-ULTIMO to samochód autonomiczny
    Warszawa posłużyła jako sceneria do dla filmu promocyjnego oraz realizacji sesji zdjęciowej najnowszego samochodu autonomicznego Renault EZ-ULTIMO, oficjalnie pokazanego po raz pierwszy na Salonie Samochodowym w Paryżu. W ...
    Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy
    Na europejskim rynku samochody z napędem alternatywnym zdobywają coraz większą popularność i odnotowują kolejne rekordy kosztem modeli z silnikami zasilanymi olejem napędowym. Również w Polsce łączny udział diesli ...