Import auta z południowych krajów

Import auta z południowych krajów

26 Sie 2014, 21:24

Witam, nie mam co robić z pieniędzmi i zastanawiam się nad kupnem samochodu. Do pracy mam autobus, więc auto na "już w tej chwili!" nie potrzebuję. Jednak patrzę co mają te internety i chciałbym sprowadzić sobie samochód z południa Europy jak np. z Rumunii czy Serbii. Chodziłem po komisach co się reklamują importem za niską cenę, ale usłyszałem, że oni biorą tylko z Niemiec i nic nie słyszeli, żeby ktokolwiek importował z innego kraju. :/
Znacie może jakieś komisy, które mogłyby mi sprowadzić samochód z południa albo jak mógłbym je znaleźć?
Onion
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co zrobić po dachowaniu auta? Co zrobić po dachowaniu auta?
    W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak zachować się podczas dachowania samochodu. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Przygotowując się do drogi ...
    Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI
    Podczas rozpoczynającego się dzisiaj Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu w centrum uwagi na stoisku Volkswagena znajduje się nowy Golf. Zbliżone do wersji seryjnych modele studyjne Golfa BlueMotion i sportowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi A4 allroad quattro, tył
      VSR na Stadionie Narodowym 2015
      Manewrowanie między drzewami przy stromym zjeździe nie zawsze jest proste
      Mazda3 MPS 2012, limitowana wersja, tył