Import auta z południowych krajów

Import auta z południowych krajów

26 Sie 2014, 20:24

Witam, nie mam co robić z pieniędzmi i zastanawiam się nad kupnem samochodu. Do pracy mam autobus, więc auto na "już w tej chwili!" nie potrzebuję. Jednak patrzę co mają te internety i chciałbym sprowadzić sobie samochód z południa Europy jak np. z Rumunii czy Serbii. Chodziłem po komisach co się reklamują importem za niską cenę, ale usłyszałem, że oni biorą tylko z Niemiec i nic nie słyszeli, żeby ktokolwiek importował z innego kraju. :/
Znacie może jakieś komisy, które mogłyby mi sprowadzić samochód z południa albo jak mógłbym je znaleźć?
Onion
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...
    Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje
    Specjalne edycje popularnych modeli Toyoty wzbogacą ofertę koncernu Toyota Motor Poland. Już od połowy września br. będą dostępne modele Avensis Emotion, oraz model Hilux Adventure. W obu przypadkach popularne modele koncernu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Nissan 350Z
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport