Import auto z hiszpanii

Re: import auto z hiszpanii

28 Sie 2014, 10:25

A to ciekawe bo Martinez mówiła że tylko kopię dowodu wysłać i auto podjeżdża pod dom - nie ma żadnych wpłat z góry...
Grieves
Nowicjusz

Auto: VW Golf

28 Sie 2014, 12:05

Witam. Ja też dostałem ofertę niejakiego Ulrich Scholz z samochodem skoda octavia: Oferta wydała mi się podejrzana, ale nadal do chwili obecnej utrzymuję z nim korespondencje mailową. Podałem mu nawet imię nazwisko i adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, myślę, że nie wykorzysta on tych moich danych do jakiś innych celów. Nie zeskanowałem dowodu, ani nic z tych rzeczy. Pozdrawiam
domagała1981
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 07 1998
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: vw vento
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

28 Sie 2014, 14:34

Kwotę 17,500.00 zł należy przelać używając poniższych danych Allegro:

Odbiorca: POK SERWIS
Nazwa banku: Bank Zachodni WBK SA
Numer konta: 96 1090 1665 0000 0001 2352 1099
Numer rachunku: PL96 1090 1665 0000 0001 2352 1099
BIC/ SWIFT: WBKPPLPP

Tytuł: Numer transakcji 775626834146

Prosimy o przesłanie nam zeskanowanej kopii potwierdzenia przelewu na numer fax: +48 61 642 82 47 LUB drogą elektroniczną na adres e-mail: wplata@pokallegro.pl Pozwoli nam to zatwierdzić przelew i uniknąć możliwych problemów z nim związanych.
Dostałem takie dane dotyczące tego przelewu od niby to ALLEGRO ale po kontakcie z grupą OTO MOTO to nie są ich dane , a przypomnę, że auto wystawił niejaki Ulrich Scholz. Przekręt
domagała1981
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 07 1998
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: vw vento
Silnik: 1.8

03 Wrz 2014, 17:29

no przecież parę postów wstecz pisałem o tym " krzyżaku" Ulrichu Scholtz , trzeba było czytać i nie posyłać żadnych realnych danych , tylko lipne , ja ostro trzymałem z nim kontakt , ale mi "zaginął"
No , ale chociaż wiem na czym ta sprzedaż przez Allegro ma polegać , głupi pomysł, bo co jak co ale Allegro to można sobie sprawdzić , wysłali jakieś skany dokumentów wysyłkowych , druki wypełnione z pieczątkami ?
hunting1
Nowicjusz

Auto: suzuki

11 Wrz 2014, 08:10

Witam,
Jestem nowy na forum, założyłem konto ponieważ miałem chyba podobny problem z Panem Ulrich Scholz. Szukałem ostatnio samochodu (Golf IV), znalazłem interesujący mnie pojazd, z samego początku nie pasowała mi cena, która była zbyt niska jak na taką wersje wyposażenia, ale postanowiłem zobaczyć samochód, wtedy zorientowałem się, że w ogłoszeniu na OLX sprzedający nie podał numeru telefonu, wiec napisałem do niego wiadomość, że jestem zaintereswany kupnem i proszę o kontakt, podałem swój numer tel i adres email. Po ok 10 minutach dostałem odpowiedz:
"Witam,
Dziękuję za zainteresowanie kupnem mojego samochodu i przepraszam, że nie odpowiedziałem od razu.
Samochód jest ciągle do sprzedaży, cena jest taka sama jak w ogłoszeniu. Jestem też otwarty na specjalne oferty w celu szybkiej sprzedaży. Pojazd jest w bardzo dobrym stanie, z polskimi dokumentami rejestracyjnymi i nie potrzebuje żadnych inwestycji. Szczęśliwy nabywca pojazdu otrzyma cały jego przebieg razem z oryginalnymi dokumentami i podręcznikami. Cena jest poniżej ceny rynkowej, ponieważ nie potrzebuję już samochodu i szukam możliwości szybkiej sprzedaży.
Jeśli mam Pan jakieś pytania lub potrzebuje Pan dodatkowych informacji to proszę pytać.
Poniżej zdjęcia pojazdu: http://postimg.org/gallery/2i5rk4qk/
Pozdrowienia"
Od razu widziałem, że jest to podejrzane bo maila dostałem od jakiegoś Pana, który się nazywa Ulrich Scholz i dalej nie podał swojego numeru telefonu, o który prosiłem. No ale napisałem do Pana, czy jest możliwość obejrzenia samochdu ponieważ jestem zainteresowany kupnem, jeśli tak to kiedy i gdzie. Na tą wiadomość sprzedający odpowiedzial już po kilku godzinach coś takiego:
"Witam,
Dziękuję za zainteresowanie moim pojazdem.
Cena odpowiada tematowi tego e-maila.
Pojazd jest w bardzo dobrym stanie i nie ma żadnych problemów technicznych ani mechanicznych. Samochód został zakupiony i zarejestrowany w Polance i posiada polskie tablice rejestracyjne . Nazywam się Ulrich Scholz. Mam 34 lat i jestem niemieckim oficerem policji. Ponieważ liczba oszustw online dramatycznie wzrosła w ostatnich latach, zostałem zaproszony by pomóc w szkoleniach i rozwoju nowego departamentu policyjnego, które celem jest walka z przestępstwami online w Polsce. Projekt zakończył się i wróciłem do domu. Muszę, więc sprzedać pojazd.
By uniknąć jakichkolwiek wątpliwości, jeśli chodzi o mnie, w załączniku do tego maila moja oznaka policyjna oraz dowód osobisty.
Z powodu braku czasu i wykonywanej pracy, muszę sprzedać samochód poprzez usługi Allegro, ponieważ proponują oni opcję ochrony kupującego tzw. Program Ochrony Kupujących. Zostawiłem samochód u nich w Polsce i to oni będą pośrednikiem sprzedaży. Tzn. to oni zajmą się rejestracją samochodu na Pana nazwisko oraz płatnością. Jeśli jest Pan zainteresowany to proszę mi dać znać a wtedy wytłumaczę Panu, jakie kroki należy podjąć w celu przeprowadzenia sprzedaży. Wszystko odbędzie się bardzo szybko i stanie się Pan właścicielem samochodu w ciągu 3 dni. Będzie miał Pan 48 godzin do dyspozycji lub maksimum 150 km do jego przetestowania i sprawdzenia dokumentów. W ciągu tego czasu musi Pan zdecydować czy zatrzymuje Pan samochód czy też nie. Tak, więc czekam na Pana decyzję!
Z góry dziękuję!
Pozdrowienia
​scan1829.png" - skan niemieckiego dowodu osobistego i niby odznaki policyjnej.

Chwilę później kolejny mail:
" Witam,
Tak jak napisałem w ostatnim e-mailu, nie mam czasu na osobiste załatwienie transakcji i zwróciłem się do Allegro, żeby mi w tym pomogli. Wytłumaczę więc Panu, w jaki sposób odbędzie się sprzedaż, jeśli jest Pan zainteresowany kupnem mojego samochodu.
Zostawiłem samochód na przechowanie u Allegro, który wykonuje regularne transporty na całym terytorium Polski a dostawa odbywa się w ciągu 2-3 dni roboczych.
Ponieważ sam nie mogę się tym zająć, zwróciłem się do Allegro, gdzie powiedziano mi, że mają do dyspozycji program specjalnie (Program Ochrony Kupujących) stworzony do tego typu transakcji i pozwalający na ochronę obu stron.

Jeśli chodzi o sprzedaż pojazdu, wyśle Pan fundusze do Allegro. Oni przetrzymają pieniądze do momentu, kiedy otrzyma Pan i przetestuje pojazd. W ten sposób zarówno sprzedający jak i kupujący posiadają 100% gwarancję na czas trwania poszczególnych etapów transakcji. Allegro zatrzyma i zabezpieczy Pana pieniądze do momentu odbioru samochodu w dobrym stanie. Oni pracują w ten sposób. Jeśli chodzi o sprzedającego, to ze swej strony będę się czuł pewien wiedząc, że Allegro przechowuje fundusze w trakcie trwania okresu dostawy.

Będzie Pan dysponował 48 godzinnym okresem na inspekcję. Rozpocznie się w dniu, w którym otrzyma Pan samochód w domu (Allegro prześle pojazd na podany adres).

Jeśli zdecyduje się Pan na zatrzymanie samochodu będzie musiał Pan zezwolić Allegro na przekazanie funduszy dla mnie. Jeśli pojazd nie będzie odpowiadał opisowi (wnętrze w doskonałym stanie, stan zewnętrzny, mechaniczny), będzie mógł Pan odesłać pojazd stosując tę samą procedurę ( przesyłka zwrotna na mój koszt) i poprosić Allegro o całkowity zwrot pieniędzy na Pana konto.

Jeśli jest Pan zainteresowany rozpoczęciem transakcji, proszę o podanie mi pełnego nazwiska oraz adresu, bym mógł przesłać te dane do Allegro. Wtedy oni skontaktują się z Panem i udzielą dalszych informacji dotyczących sprzedaży.
Mam nadzieję, że proponowany przeze mnie sposób przeprowadzenia transakcji odpowiada Panu? Jeśli akceptuje Pan moje warunki, proszę dać mi znać, byśmy nie tracili naszego czasu.
Dziękuję Panu za poświęcony czas i życzę udanego dnia."

Na tą wiadomość już nie odpisałem ponieważ widzę, że coś tutaj jest nie tak i ktoś próbuje oszukać kolejną osobę tym razem mnie. Opisałem tutaj wszystko a także wysłałem jego wiadomości, żeby przestrzec kolejne ofiary,
Pozdrawiam
chmielu1948
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 06 2012
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Golf IV
Silnik: 1.9 TDI 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2001

11 Wrz 2014, 08:29

no i dobrze zrobiłeś , poczytaj parę postów wcześniej o tym niby ulrichu , ja go też ćwiczyłem i nawet w Niemczech na tej policji sprawdziłem tę odznakę , poczytaj.
hunting1
Nowicjusz

Auto: suzuki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA
    Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych słyną z nieco innych upodobań motoryzacyjnych niż Europejczycy. Ale po obu stronach Atlantyku moda na wyżej zawieszone, pojemne i wygodne auta trwa w najlepsze, chociaż za oceanem popularnością ...
    Fabryka opon Michelin w Olsztynie Fabryka opon Michelin w Olsztynie
    Fabryka opon w Olsztynie jest jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie. Michelin Polska SA zatrudnia ponad 4 tysiące osób i jest największym pracodawcą na Warmii i Mazurach (zleca też prace wielu lokalnym ...

• Re: import auto z hiszpanii

11 Wrz 2014, 08:46

Przeczytałem cały temat, podsyłam linka do samochodu Pana Ulricha Scholz:
    [link wygasł]

Mam też skany jego dokumentów
    chmielu1948
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 06 2012
    Przebieg/rok: 25tys. km
    Auto: Golf IV
    Silnik: 1.9 TDI 110KM
    Typ: Hatchback

09 Paź 2014, 16:10

Moi kochani ja własnie dałam sie im zrobić na szaro.znalazłam na otomoto super oferte kupna samochodu,wiem cena juz mnie powinna zastanowic ale człowiek głupi dał się wciągnąć w tą grę i popłynełam już 8000zł i chca ciagle wiecej,ciagle mam z nimi kontakt i niewiem co dalej robic pomócie macie jakis pomysł?????
    o to tresc wiadomosci która dostałam jak napisałam zapytanie na temat tego auta jest prawie identyczna jak wasze i wygląda na to ze on ciagle grasuje.
    Witaj,

Nazywam się Duschl Alois Franz i ja się w hiszpańskim Alicante, Spain. Kupiłem ten samochód, gdy pracowałem w Polsce jako przedsiębiorca na Pro Dental Care , teraz jestem z powrotem do Hiszpanii i chcę go sprzedać. I wybrać cenę poniżej rynku, ponieważ rząd Hiszpania zmusić mnie do zarejestrowania samochodu tutaj, i to jest dość drogie. Samochód jest zarejestrowany w Polsce i ma wszystkie dokumenty w języku polskim, i nie trzeba płacić inne obowiązki. Samochód jest jak na zdjęciach, jest w doskonałym stanie w środku i na zewnątrz, nie jest zaangażowana w żadne wypadki, bez rys, zawsze trzymane w garażu.
    Jeśli zdecydujesz się kupić samochód mogę zorganizować dostawę do adresu, a możliwość sprawdzenia i prowadzić samochód przez 5 dni w danej lokalizacji. Chciałbym poinformować, że będziemy korzystać z międzynarodowej firmy transportowej, ponieważ firma transportowa ma pełnomocnictwo do zarządzania wszystkie dokumenty w moim imieniu. Wszystkie opłaty za dostawy będą wypłacane przez mnie. W Hiszpanii, to firma transportowa jest bardzo popularne i godne zaufania.
    Daj mi znać, jeśli nadal jesteś zainteresowany, aby kupić samochód, a dam Ci wszystkie szczegóły dotyczące dostawy i płatności. Również Więcej zdjęć dostępnych i wyśle je na żądanie.
    Pozdrawiam!
    Duschl Alois Franz

Dr Duschl Alois Franz
    Pro Dental Care
    General Dental Treatments & Dental Implant Surgery in Spain
    C./ Marco Antonio Marcos Frias 35
    03184 Torrevieja, Alicante,
    Spain
    naiwnamagda
    Nowicjusz

Przebieg/rok: 10tys. km
    Auto: peugeot 306
    Silnik: 1.6
    Typ: Kombi

09 Paź 2014, 16:13

Pisze o tymbo moze ktos tez dał sie tak zrobic jak ja naiwna link do tego auta na otomoto to:
    [link wygasł]

a cudnie cudowna i zaufana firma transportowa to http://www.asg-transport.eu/index.php?page=home jeśli ktos teraz tez prowadzi z nimi tranzakcje lub ma taki zamiar to lepiej sie wycofać.
    o to kolejny e-mail
    Dziękuję za odpowiedź.
    Mogę sprzedać w tej cenie, bo muszę sprzedać samochód szybko i pilna, jeśli nie minister import z Hiszpanii zmusi mnie do zarejestrowania samochodu w Hiszpanii i kosztowało mnie to sporo pieniędzy.
    Chcę potwierdzić jeszcze raz, że jest to samochód z polską polskich gazetach i ważnego ubezpieczenia i przeglądu.
    I trzeba będzie zapłacić tylko cenę samochodu podany na stronie internetowej nic więcej.
    W cenę wliczone jest podatki transpoacrtowe i rejestracji samochodu na nazwisko i adres i nie trzeba płacić cła podatki za samochód, bo to polski samochód.
    Samochód jest teraz w złożeniu w firmie przewozowej gotowy do wysłania do kupującego, a jeśli chcesz kupić samochód w sposób bezpieczny dla Ciebie i dla mnie to są kroki transakcji:
    Trzeba będzie wysłać mi swoje imię i nazwisko i adres oraz kopię dowodu osobistego lub prawo jazdy, aby potwierdzić mi swoje dane.
    Po wysłaniu do mnie swoje dane oraz kopię będzie wysyłać dane do firmy, aby rozpocząć transakcję.
    Po samochód będzie na nazwisko i adres w depozycie firmy gotowe do wysyłania do Ciebie firma będzie kontakt i zatwierdź i wysłać dokumenty wysyłkowe i szczegóły płatności.
    Po uzyskaniu potwierdzenia z firmy ze wszystkimi szczegółami i dokumentach przewozowych będziesz musiał wpłacić pieniądze do firmy escrow bezpiecznego konta bankowego.
    Po pieniądze dotrą na rachunek bankowy escrow firma rozpocznie dostawę w ciągu 2-3 dni dostaniesz samochód na adres domowy.
    Po odebraniu samochodu firma daje samochód przetestować go na 5 dni roboczych.
    Po okresie testowym, jeśli chcesz być uzgodnione warunki samochodów to firma będzie wszystkie papiery na nazwisko i mi zapłacić.
    Ale w przypadku, gdy nie zostaną uzgodnione warunki samochodu lub znaleźć żadnych problemów, to możesz anulować transakcję i żeglugowe będzie płacić swój pełny zwrot pieniędzy w gotówce i wysłać samochód z powrotem do mnie na moje pieniądze żeglugowego.
    W ten sposób wszystko jest bezpieczne dla ciebie i dla mnie, a nie mamy żadnego ryzyka.
    Jeśli wszystko jest w porządku i są zgodzić się na zakup samochodu, a następnie odpowiedzieć na plecy mw swoje dane oraz kopię dowodu osobistego lub licencji kierowcy i można rozpocząć transakcję.
    naiwnamagda
    Nowicjusz

13 Paź 2014, 11:24

Witam wszystkich mam tu pare emaili od tego pana , które dla was dodam . Ogłoszenie dotyczyło Audi A4 2003 Nr.C34757171 OtoMoto[url][url][url][url]
    Kod: Zaznacz wszystko
    [Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]
    [/url][/url][/url][/url]

---------- Wiadomość przekazana dalej ----------
    Od: Duschl Alois Franz <fam.duschl.franz@gmail.com>
    Data: 12 października 2014 09:04
    Temat: Re: Pytanie o ogłoszenie: C34757171

Witaj,

Nazywam się Duschl Alois Franz i ja się w hiszpańskim Alicante, Spain. Kupiłem ten samochód, gdy pracowałem w Polsce jako przedsiębiorca na Pro Dental Care , teraz jestem z powrotem do Hiszpanii i chcę go sprzedać. I wybrać cenę poniżej rynku, ponieważ rząd Hiszpania zmusić mnie do zarejestrowania samochodu tutaj, i to jest dość drogie. Samochód jest zarejestrowany w Polsce i ma wszystkie dokumenty w języku polskim, i nie trzeba płacić inne obowiązki. Samochód jest jak na zdjęciach, jest w doskonałym stanie w środku i na zewnątrz, nie jest zaangażowana w żadne wypadki, bez rys, zawsze trzymane w garażu.

Jeśli zdecydujesz się kupić samochód mogę zorganizować dostawę do adresu, a możliwość sprawdzenia i prowadzić samochód przez 5 dni w danej lokalizacji. Chciałbym poinformować, że będziemy korzystać z międzynarodowej firmy transportowej, ponieważ firma transportowa ma pełnomocnictwo do zarządzania wszystkie dokumenty w moim imieniu. Wszystkie opłaty za dostawy będą wypłacane przez mnie. W Hiszpanii, to firma transportowa jest bardzo popularne i godne zaufania.

Daj mi znać, jeśli nadal jesteś zainteresowany, aby kupić samochód, a dam Ci wszystkie szczegóły dotyczące dostawy i płatności. Również Więcej zdjęć dostępnych i wyśle je na żądanie.

Pozdrawiam!

Duschl Alois Franz

Dr Duschl Alois Franz

Pro Dental Care

Spain

Phone: +34 664 605 031

Fax: +34 965 020179

Inline image 1

This message and any attachments are solely for the use of the intended recipients. They may contain privileged and/or confidential information or other information protected from disclosure. If you are not an intended recipient, you are hereby notified that you received this email in error and that any review, dissemination, distribution or copying of this email and any attachment is strictly prohibited. If you have received this email in error, please contact the sender and delete the message and any attachment from your system.

Este mensaje y cualquier archivo adjunto son para el uso exclusivo de los destinatarios. Pueden contener información privilegiada y / o confidencial o cualquier otra información protegida de la divulgación. Si usted no es un destinatario, se le notifica que ha recibido este mensaje por error y que cualquier revisión, difusión, distribución o copia de este mensaje y cualquier archivo adjunto está estrictamente prohibido. Si usted ha recibido este mensaje por error, por favor póngase en contacto con el remitente y borre el mensaje y sus adjuntos de su sistema

General Dental Treatments & Dental Implant Surgery in Spain © 2014 - C./ Marco Antonio Marcos Frias, 35 03184 Torrevieja, Alicante, Spain

2014-10-11 8:05 GMT+03:00 <powiadomienia@moxy.sogaservices.com>:
    mlodysailer
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 31 05 1973
    Auto: Audi A4
    Rok produkcji: 1998

13 Paź 2014, 11:34

do Duschl

Tak samochód by mnie interesował lecz taki rodzaj transakcji raczej nie bardzo. Dziękuj za odp. Jednak gdyby samochód byl juz w polsc w okolicach trojmiasta proszę się odezwać .

Wysłane z iPhone'a

Dnia 12 paź 2014 o godz. 09:04 Duschl Alois Franz <fam.duschl.franz@gmail.com> napisał(a):

Witaj,

Pozdrawiam!

Duschl Alois Franz

Dr Duschl Alois Franz

Pro Dental Care

Spain

Phone: +34 664 605 031

Fax: +34 965 020179
    mlodysailer
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 31 05 1973
    Auto: Audi A4
    Rok produkcji: 1998

15 Paź 2014, 10:32

Cześć. Ja właśnie mejluję z panią Antonią Vargas. Sposób działania identyczny jak w waszych opisach.
    Hi, the bmw is available for sale, is almost like new, no history of accidents, or damages, maintained only in authorized service, original paint and real mileage of 220000 KM (from 2006 to 2008 the car was displayed in a showroom), new brake pads. The car was bought from Germany, by the first owner, and was registered in Poland from 2008 until few months ago, when i bought it, and was prepared for export, and brought to Spain, but due to a change of plans, new job, i have not registered the car. I have the polish documentation, so if you bring the car back in Poland, then you will not encounter import_ing costs.
    If you are interested in buying the car, either in Spain or in Poland, do let me know and i will consider your offer.
    Kind regards

Dra. Antonia Vargas
    doctora.antoniavargas@gmail.com
    www.esthetica.esy.es
    Hospital 9 de Octubre
    TLF 925673044

i drugi list:
    Hi Mr. Pawel, i apologize for my delayed answer, the car is currently in Spain, but as mentioned is possible to arrange something in Poland also, my problem and the main reason for which i sell such car at such low-price is that i am currently in Florida/US, i got a better job offer here and i decided to sell the car, but with my situation i could not arrange a proper sale for the car, plus the temporary plates expired.

If you wish to deal in Poland, i can have the car brought to you for tests and purchase, through the Spanish transporting company which brought my things to US, you can see here my order with them http://postal-point.com/?tracknr=ES5802AA5729US, but with additional costs on delivery, around 500 - 600 Euros to Poland depending on your postal code, i already have a down deposit of around 400 euros for the transport, which was not started, so your costs will be minimal.

I still have the papers from the first import_ procedure in Poland, so you will only need to obtain permanent registration plates.
    I will check with the office about the transport and procedures involved, to be able to finalize the sale / purchase with you, without my presence, and if acceptable for you perhaps we will reach an agreement.
    Kind regards
    dydolpawel
    Obserwowany

Auto: ford

15 Paź 2014, 11:33

No to sobie dodga kupiłem.... tu link do ogłoszenia : [link wygasł] . szkoda że na ten temat trafiłem jak przelałem 7800 zł na Czeskie konto firmy postal point za samochód od Mari Martinez....od niedzieli już wiem że to oszustwo bo auto ponownie wylądowało na oto moto i z innego maila ciągne korespondencję ale już z panią Antonia. Śpiewka ta sama....auto w Maladze a Panie mają lepsze prace w Stanach dlatego tak tanio sprzedają....no i wpłaciłem 30 % firmie postal point ale nieoczekiwana kontrola celna podczas przejazdu przez Francję wymusiła podniesienie wpłaty o kolejne 920 euro. Tu już otrzeźwiałem....szkoda że za późno.....są tak wyrafinowani że gdy napisałem że przelew na 920 euro też zrobiłem to Pani Madelena Gonzalez z postal point service napisała że jak mogę to mam wycofać przelew lub poczekać na zwrot kasy bo faktura się przeterminowała....ach co za troska o klienta..... no i przyznaje....dałem z siebie zrobić frajera....tylko co dalej....pała mną rządza zemsty....
    kocioł
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 08 2000
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: audi a6 c6
    Silnik: 3.0 tdi

15 Paź 2014, 15:02

ty sobie kupiles doga a ja turana tez zaluje ze wczesniej nie poszperałam w necie tylko zrobilam przelew i popłynelam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    naiwnamagda
    Nowicjusz

15 Paź 2014, 19:19

Tylko co dalej?....niby mam podrukowane wszystkie dokumenty, maile, nazwiska, konta itp...i co??? Na policje???Zgłosić pewnie warto, tylko czy oni są wstanie coś z tym zrobić??? To że kasy nie odzyskam to pewne, ale jak tu teraz dorwać cwaniaków....
    kocioł
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 08 2000
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: audi a6 c6
    Silnik: 3.0 tdi