Informację o instalacji gazowej w Hyundai-ach. Co trzeba ?

Re: Informację o instalacji gazowej w Hyundai-ach. Co trzeba ?

30 Kwi 2015, 09:03

Według mnie trochę ludzie przesadzają. Ja nie wiedzę na forach skarg, że instalacja którą zamontowano u nich jest wadliwa. Czy były jakieś większe kłopoty. O każdym można znaleźć niepochlebne informacje. Ja widziałem wiele pozytywnych informacji o czakramie ale znalazłem także kilka informacji o tym jak to u nich jest źle. A to tylko przez sterownik który nie był kompatybilny z samochodem. Na każdego możesz znaleźć jakieś brudy i to jest bardzo proste. Masz własną głowę i umiesz sam zadecydować. Najlepiej to sam się przejedź i zobacz jak to wygląda.
Marconi
Początkujący

Prawo jazdy od: 16 09 2005
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Kia Sportage
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

30 Kwi 2015, 09:54

Jest trochę prawdy w tym co piszesz. Myślę jednak, że wybór samej instalacji/ warsztatu powinien być przemyślany. Najlepiej powierzać takie zadania firmom, która mają renomę na rynku. Ponadto udzielają gwarancji nawet jeżeli montowane jest to w nowych samochodach nie traci się gwarancji producenta.
daarekn84
Nowicjusz

Auto: Golf IV
Silnik: 1,9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

02 Maj 2015, 11:13

Z tego co się nauczyłem to każda strona ma swoją rację To nie jest świat gdzie jest tylko czerń i biel. Taki świat skończył się kiedy to człowiek wtargnął swoją nogą na pierwszy ląd. Tyle przekrętów co to było 40 lat temu, to mało kto wie co to było. A co dopiero na czym polegały ! Wiekowość bogatych polaków to kiedyś pozwalali sobie na takie rzeczy, co to jednego by zamknięto. A tych co to chcieli w jakiś sposób pomóc. Obwinia się i zamyka, taka to rzeczywistość. Może i masz trochę racji. Nie można nikogo skreślać za kilka opinii, które idą na dodatek od konkurencji. O mnie też niektórzy dobrze nie powiedzą, bo tego za mało. To w ten sposób uczę. To za dużo wymagam, a tu pomagać powinienem. Bo jeden się trafi co to głowy obracać nie potrafi, a potem zdziwienie bo go tam nie było.
JazdaJazda
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 16 05 1975
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Hyundai i20
Silnik: 1,2
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Rok produkcji: 2014

07 Maj 2015, 18:35

Mam jeszcze do Państwa pytanie. Czy orientuje się ktoś w "modernizacji" głowic pod gaz? Rozmawiałem z kilkoma osobami i powiedziano mi o takiej możliwości. I chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje taka przyjemność. Czy ktoś się orientuje w cenach.
JazdaJazda
Nowicjusz
Awatar użytkownika

08 Maj 2015, 10:53

Tutaj proszę napisać, jaki samochód itp. biuro@pietka.com.pl
Ktoś się odezwie. Nie wiem czy opłaca się ładować takie koszta za pierwszym razem. To wyjdzie dużo razem z założeniem instalacji i zmianami. Radził bym poczekać kilka miesięcy aby budżet się ustabilizował.
Marconi
Początkujący

30 Maj 2015, 18:58

Dziękuję za pomoc, samochody są już w gazie.
Jeździ się tak samo ja przy zwykłej benzynie.
A to najważniejsze.

Rozmawiałem z tym Panem, cena wysoka za taka przeróbkę.
Będzie trzeba porozmawiać za jakiś czas, teraz musi się to w jakiś sposób zwrócić.
JazdaJazda
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - elektryczny samochód koncepcyjny Audi e-tron GT concept - elektryczny samochód koncepcyjny
    Audi e-tron Trzecie. W Los Angeles, światowej stolicy filmu, na odbywającej się tam wystawie motoryzacyjnej cztery pierścienie przedstawiają nową gwiazdę. Zobaczyć tu można przygotowane specjalnie na to wydarzenie auto koncepcyjne ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

• Re: Informację o instalacji gazowej w Hyundai-ach. Co trzeba ?

01 Cze 2015, 09:40

Jak sprawuje się instalacja ?
    Marconi
    Początkujący

03 Cze 2015, 14:21

Tak samo jak benzyna, nie wiedzę tutaj większej widocznej zmiany. No może na sposobie tankowania, kilku ludzi dało się złapać. Ale tak to jest w miarę, chodzi płynnie. Szkoda tylko, że nie można zakupić seryjnie montowanej instalacji do tego modelu. Z tego co czytałem to już jest kilka modeli od opla (?) z gazem. Zamiast benzynki, no ale kosztują i tak swoje.
    JazdaJazda
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

22 Sie 2015, 11:58

Z tego co się nauczyłem to każda strona ma swoją rację To nie jest świat gdzie jest tylko czerń i biel. Taki świat skończył się kiedy to człowiek wtargnął swoją nogą na pierwszy ląd. Tyle przekrętów co to było 40 lat temu, to mało kto wie co to było. A co dopiero na czym polegały ! Wiekowość bogatych polaków to kiedyś pozwalali sobie na takie rzeczy, co to jednego by zamknięto. A tych co to chcieli w jakiś sposób pomóc. Obwinia się i zamyka, taka to rzeczywistość. Może i masz trochę racji. Nie można nikogo skreślać za kilka opinii, które idą na dodatek od konkurencji. O mnie też niektórzy dobrze nie powiedzą, bo tego za mało. To w ten sposób uczę. To za dużo wymagam, a tu pomagać powinienem. Bo jeden się trafi co to głowy obracać nie potrafi, a potem zdziwienie bo go tam nie było.

Haahhaha niezłe podchody energy gaz robi na tej stronie, świetnie. Widzę po wpisach Pana Marconi, że bije pokaźny spam w każdym wątku. I to naprawdę na wysokim poziomie, chyba troszkę przesadzacie z tym spamem. Nie macie już pomysłów na sprzedaż instalacji. Ten sam motyw jak wszędzie, chyba niedługo jedna firma którą będzie można odwiedzać i o niej pisać to tylko energy ?
    mechnik
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 10 1986
    Przebieg/rok: 5tys. km
    Auto: Suzuki
    Silnik: 2,3
    Rok produkcji: 1996