Instalacja do Kia Sorento hmm ?

Instalacja do Kia Sorento hmm ?

29 Sty 2016, 00:33

Potrzebuję sprawdzonej instalacji do Kia Sorento 3.3 auto mało popularne , jednak koszty paliwa zmusiły mnie do zagazowania. Chciałbym coś sprawdzonego .
Olszyn
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 03 1990
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Kia Sorento
Silnik: 3.3
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: Instalacja do Kia Sorento hmm ?

29 Sty 2016, 01:01

Przed założeniem instalacje przede wszystkim proponuje sprawdzić auto . Ważnym elementem auto jest instalacja , jednak największym sukcesem jest osoba montująca instalację . Co do instalacji polecam sprawdzoną instalację Lovato Fast , bardzo dobra jakoś i cena .
Zefir
Początkujący

Prawo jazdy od: 09 06 2008
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Skoda
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2009

30 Sty 2016, 11:56

Spory silnik, faktycznie mało popularny. Ja swego czasu jeździłem Kia Carnival 3.8 miałem tam zamontowane BRC SQ 56. Auto sprzedałem 2 lata temu, ale na gazie zrobiłem lekko licząc 100 tys. km i wszystko działało bez zarzutu. Osobna sprawa to monter, bo on odegra kluczową rolę
Funriel
Początkujący

Prawo jazdy od: 17 07 1970
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: VW Golf IV
Silnik: 1.6
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2000

31 Sty 2016, 12:40

Taki silnik to m się podoba. Nie żadne dyszle. masz się czym rządzić. a z ciekawości ile Ci pali teraz? Znajomy w branży montażowej siedzi. ja u niego gazowałem moje auta, a kilka za mną. Kolega do V6 montuje zawsze zenit pro dedykowany do 6 cylindrów właśnie, bo jest i do 4 i 8. na pewno montował santa fe też 3,3 tylko 3 Km mniej niż w Twoim, ale to chyba ten sam silnik. ja polecam, bo znam instalacje zenit pro, więc mówię z doświadczenia. A gdzie chcesz montować, w jakim mieście?
Forumowicz
Aktywny

Prawo jazdy od: 01 01 1980
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: Opel Vectra
Silnik: 2,2 16V 155KM direct
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2009
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwsza litera w alfabecie Lexusa to F Pierwsza litera w alfabecie Lexusa to "F"
    Był rok 2006 i od premiery Lexusa IS drugiej generacji minęło kilka miesięcy. Dlaczego zatem Lexus testował nowego IS-a skrytego pod kamuflażem? Dziennikarze motoryzacyjni zauważyli, że coś się święci, kiedy zaczęły się ukazywać ...
    Poprawnie ustawiony zagłówek to mniejsze ryzyko urazu kręgosłupa Poprawnie ustawiony zagłówek to mniejsze ryzyko urazu kręgosłupa
    Badania wykazują, że poprawnie ustawiony zagłówek może zmniejszyć o prawie 1/4 ryzyko urazu kręgosłupa szyjnego w przypadku uderzenia w tył samochodu(1). To jeden z najczęściej stwierdzanych urazów u osób ...

•  
    • Volkswagen Golf II, od dołu
      Opel Astra G OPC
      Jeep Wrangler
      Arrinera Hussarya, bok