Instalacja Gazowa do Volkswagen Bory ?

Instalacja Gazowa do Volkswagen Bory ?

11 Cze 2015, 14:18

Witam drodzy forumowicze nie jestem specjalistko wyborze instalacji gazowych jak i w samochodach , chciałbym założyć instalacje do mojego auta , mianowicie Volkswagen Bora 1.6 2009 r jakie warsztaty polecalibyście w Okolicach Warszawy i jaką instalacje jakaś marka ?
Karolina12
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 11 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Volkswagen Bora
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

Re: Instalacja Gazowa do Volkswagen Bory ?

12 Cze 2015, 11:55

Witaj Karolino , przede wszystkim najważniejszy jest zakład montujący polecałbym jakiś renomowany zakład , jeśli chodzi o twoje auto bardzo dobrym rozwiązaniem jest firma Landi Renzo włoska firma od lat specjalizująca się w instalacjach gazowych , jeżeli jesteś z Warszawy najlepiej udać się do ich centrum znajduje się na ulicy Łopuszańskiej 12 A w Warszawie i bez problemu wszystko założą. Pozdrawiam .
Zefir
Początkujący

Prawo jazdy od: 09 06 2008
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Skoda
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

10 Lip 2015, 13:28

Możesz spróbować w energy gaz. Tutaj na forum kilka osób miało z nimi styczność, napisz do nich wtedy dowiesz się więcej.
Marconi
Początkujący

Prawo jazdy od: 16 09 2005
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Kia Sportage
Silnik: 2.0
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

08 Wrz 2015, 19:13

Witam.podepnę się pod temat i spytam o vw bore 2.0 115km z 1999r i o jak najlepsza instalacje lpg.jakie polecacie i czy ktos poleca jakiś warsztat w okolicy Gniezna ew.Poznania
P.s ile by kosztowało całe przedsięwzięcie?
defens
Początkujący

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Renault Megane
Silnik: 1.9 Dti 98km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1999

10 Wrz 2015, 18:57

Jeżeli zależy Ci na dobrej instalacji to jedną z lepszych na rynku jest BRC pod Twój silnik powinnna pasować wersja np Sequent 32 (jak na razie najlpsze podzespoły na rynku, w całości od jednego producenta). Jeśli chodzi o cenę to całość powinna się zamknąć tak do 3 tys. Ja za swoją płaciłem niewiele mniej ale nie mam na co narzekać. NIe ma żadnych spadków mocy, spalanie jest do 20% więcej niż na Pb więc ok. Jeśli chodzi o zakład montażowy to skorzystaj ze strony http://www.lpg-brc.pl/index3.html tu masz polecanych fachowców, i nie daj się namówić na super promocje. Dobry gazownik ceni swoją pracę bo wie że bedzie miał na nią popyt zawsze, a dobry montaż jest podstawą dobrej jazdy.
lotek33
Początkujący

Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance
    Przyjazny dla środowiska, zrównoważony ekologicznie, nowatorski – oto atrybuty, jakimi musi wyróżniać się zwycięzca w tej kategorii. Najlepsze pod tym względem okazało się BMW 520d EfficientDynamics Edition ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light