Instalacja gazowa

Instalacja gazowa

28 Gru 2008, 21:25

Witam!! Kupiłem samochoód sprowadzony z Holandii z instalacja gazową 2 generacji.Przy zakupie samochodu nie otrzymałem papierów do tej instalacji.Auto było zarejestrowane w polsce i przeszło przegląd z LPG(wbity w dowód).Czy przy najblizszym przeglądzie techn. może być problem???Jak tak to jaki i co z tym fantem zrobic???Z góry dzieki za odpowiedz!!!
kaloria2
Nowicjusz

Miejscowość: racibórz

Re: Instalacja gazowa

05 Sty 2009, 22:43

w dowodzie rejestracyjnym masz wpisane LPG?

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam

Instalacja gazowa

06 Sty 2009, 18:05

Jak masz LPG w samochodzie,to musisz mieć to wbite w dowód rejestracyjny.Podczas przeglądu diagnosta właśnie to sprawdza i przegląd jest droższy od normalnego.Poza tym musisz mieć papier na homologację butli.Bez niego nie przejdziesz przeglądu.No i butla też musi byćważna - ważność butli to 10 lat od daty produkcji.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI by PUMA - Dynamiczny styl jazdy i sportowa moda MINI by PUMA - Dynamiczny styl jazdy i sportowa moda
    Producent samochodów, firma MINI, oraz lifestylowa marka odzieżowa PUMA podpisały umowę partnerską zacieśniającą ich kilkuletnią współpracę. Umowa ta stanowi połączenie sił dwóch innowacyjnych marek-ikon, ...
    Warsaw Extremizer Motor Cup / relacja Warsaw Extremizer Motor Cup / relacja
    10 Rocznica Imprez SSS – I RUNDA już za nami! Od 10 lat Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego organizuje imprezy motoryzacyjne. Zaczęło się od propagowania ¼ mili w Polsce. Obecnie SSS to nie tylko ćwiartka, a ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda