Jak auto kupic? kredyty

Jak auto kupic? [kredyty]

01 Kwi 2009, 08:40

:) witam troche mniej typowy temat niz reszta w tym dziale i mam nadzieje ze dobry dział wybrałem otóż planuje zakup samochodu 10-12 tys i mam zamiar wziasc kredyt na 10 tys i zastanawiam sie jaki kredyt i gdzie wziasc nigdy wczesniej nie mialem doczynienia z kredytami wziasc gotówkowy samochodowy jaki bank ?:) kredyt na 36 miesiecy ;) pozdrawiam i licze na pomoc
tom899
Nowicjusz

Re: Jak auto kupic? [kredyty]

01 Kwi 2009, 11:17

Ja bym najpierw poszedł do banku w którym masz konto i zapytał o zwykły kredyt konsumpcyjny dla posiadaczy kont osobistych. Zazwyczaj taki kredyt się opłaca. Z kredytem na auto jest taki problem,że samo auto jest zabezpieczeniem takiego kredytu. Poza tym przeważnie konieczny jest tutaj pełen pakiet ubezpieczeniowy. Przewaga zwykłego kredytu jest taka ,że mam kasę i sam sobie kupuję auto,ubezpieczam jak chcę ,jestem jedynym włascicielem i swobodnie moją własnością dysponuję...To zaj... wygoda!
Raty z kolei i oprocentowanie są przy takim preferencyjnym kredycie ze swojego banku niższe.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...
    Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda