Jak kupić A4? Kto sprowadzi?

Jak kupić A4? Kto sprowadzi?

08 Sty 2012, 16:19

Witam,

Chcę kupić auto do 25k. Zastanawiam się nad A4 w wersji b6 sedan 1,9 tdi 131km. Czy jest na tym forum ktoś kto zajmuje się sprowadzaniem aut z zagranicy? Czy w tej cenie uda mi się sprowadzić i zarejestrować w pełni sprawne, bezwypadkowe auto? Może jest ktoś z okolic Warszawy, kto za opłatą sprowadzi dla mnie takie auto i załatwi sprawę dokumentów i opłat. Oczywiście po sprawdzeniu go wcześniej wszystkimi dostępnymi metodami, żeby nie był to pierwszy lepszy samochód.
dweller071
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochód z napędem alternatywnym - Hyundai IONIQ Samochód z napędem alternatywnym - Hyundai IONIQ
    Hyundai IONIQ został zwycięzcą Plebiscytu Fleet Awards Polska 2017 w kategorii "Samochód z napędem alternatywnym". To kolejna w Europie nagroda dla unikatowego modelu IONIQ, który jako jedyny samochód ...
    Volkswagen Polo R WRC - premiera w Monaco Volkswagen Polo R WRC - premiera w Monaco
    Od 2013 roku, począwszy od legendarnego Rajdu Monte Carlo (15 – 20 stycznia), Volkswagen będzie brał udział w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA (WRC). W sobotę 8 grudnia, przed 250 zaproszonymi gośćmi i dziennikarzami ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009