Jak sprzedać samochód z Danii

Jak sprzedać samochód z Danii

23 Wrz 2010, 18:53

Witam, mam taki problem. Kupiłem samochód w danii i otrzymałem fakture i jakby dowod rejestracyjny samochodu. I teraz chcę sprzedać ten samochód. Muszę auto oplacać itp czy wystarczy tą fakturę co otrzymałem i ten dowod dać i dołączyc do tego zwykla umowe kupna-sprzedazy ?? Proszę o pomoc
gmatek
Nowicjusz

Miejscowość: Dania

Re: Jak sprzedać samochód z Danii

23 Wrz 2010, 19:32

gmatek napisał(a):Muszę auto oplacać

Nie...
gmatek napisał(a): wystarczy tą fakturę co otrzymałem i ten dowod dać i dołączyc do tego zwykla umowe kupna-sprzedazy ??

Tak mozesz zrobić.Tylko pamiętaj o róznicy cen zebyś za duzo nie musiał"zanieśc"do US... :!: :!: :mrgreen:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: Jak sprzedać samochód z Danii

24 Wrz 2010, 16:45

Przepisy mówiły, iż każda sprzedaż pojazdu, który nie został zarejestrowany w Polsce, rodzi obowiązek zapłaty akcyzy.czy coś sie zmieniło?.A pozatym US,recykling i dopiero sprzedaż.pozdro
mimi
milutki5
Aktywny

Miejscowość: małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczna jazda po zmroku Bezpieczna jazda po zmroku
    Jesienią dni stają się coraz krótsze, dlatego kierowcy częściej prowadzą auto już po zmroku. Jazda w takich warunkach jest o wiele trudniejsza niż przy świetle dziennym, zwłaszcza w miejscach nieoświetlonych latarniami ...
    Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji
    Zaledwie sześć miesięcy po europejskim debiucie rynkowym nowego Outlandera w wersji z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005