Jak to jest z ta kredka ?

Jak to jest z ta kredka ?

01 Kwi 2007, 22:00

czesc wam, mam taki problem., na moim aucie (daewoo lanos rocznik 2001 srebrny metalik) mam dosc gleboka ryse na glotniku dlugosci okolo 7cm, w najglebszym miejscu penetruje nawet warstwe podkladowki. lakiernik powiedzial mi ze trzeba caly blotnik malowac, ale chcialem sie zapytacjak sie ma sprawa z ta "kredka" co koloryzuje rysy. Moje pytania sa nastepujace:
1. czy kredka tylko "zamaluje" ryse czy tez ja wypelni
2. czy jest to rozwiazanie trwale (czy farba sie nei wyplucze)
3. czy oporocz kredki cos jeszcze trzeba robic zeby to jako tako ladnie wygladalo i sie nie wytarlo po jakims czasie ?
Daewoo a jezdzi :D
Kornel
Nowicjusz

Re: Jak to jest z ta kredka ?

03 Kwi 2007, 14:12

Tak wiec odpowiadam:
1:Wypelni ja
2:raczej po kilku miesiacach, bedzie widac ze TROCHE ta farbka odeszla
3:wystarczy ze to miejsce bedziesz czesciej myl zwyklą woda i czesto dbal o ów miejsce
WNIOSEK:
polecam
:twisted:
BMW M Roadster, może kiedyś...
maniokin2
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: tomaszów mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP
    Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w australijskim rankingu wyników uzyskanych w testach zderzeniowych ANCAP. W testach przeprowadzonych przez australijską organizację badawczą Australian New Car Assessment Program (ANCAP), ...
    Bezpłatny raport z CEPiK - historia pojazdu Bezpłatny raport z CEPiK - historia pojazdu
    Co to jest usługa "Historia Pojazdu" i kto może z niej skorzystać? "Historia Pojazdu" to usługa realizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych dla wszystkich, którzy planują zakup używanego samochodu, motocyklu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI