Jak uzyskać niski bulgot ;)

Jak uzyskać niski bulgot ;)

27 Gru 2019, 12:24

Cześć,
chciałbym poprawić dźwięk wydechu w Chryslerze 300C Touring z 2006 r., 3.5L V6 250HP; proszę o pomoc w dobraniu produktu (tłumik?).

Zależy mi przede wszystkim na niskim, głębokim, ciepłym "bulgocie", najchętniej bez wielkiego zwiększenia "hałasu", żeby dźwięk nie był uciążliwy przy dłuższych podróżach - czy jest to w ogóle możliwe?
Jak wygląda wpływ na osiągi?

Czy poza magnaflow / flowmaster są inne sensowne alternatywy?
Dzięki wielkie!
Hal9000
Nowicjusz
 
Posty: 49

Re: Jak uzyskać niski bulgot ;)

27 Gru 2019, 13:03

Moim zdaniem będzie ciężko przy tym silniku uzyskać taki dźwięk na jakim Ci zależy. przy V8 było by łatwiej ale V6 brzmi już inaczej.
Cichy77
Stały forumowicz
 
Posty: 4601
Zdjęcia: 68
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Osoby z niepełnosprawnością na drodze Osoby z niepełnosprawnością na drodze
    Osoby z niepełnosprawnością posiadają w ruchu drogowym szczególne prawa, z czego wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy. Chodzi nie tylko o specjalne miejsca parkingowe, lecz także o możliwość przekraczania ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

  •