Jak wymienić przełącznik świateł renault kangoo 1.5dci 2003

jak wymienić przełącznik świateł renault kangoo 1.5dci 2003

28 Mar 2014, 21:27

mam pytanie czy potrzeba zdemontować kierownicę żeby wymienić przełącznik świateł? zciągnąłem osłonę plastikową od stron zegarów.nie wiem jak odczepić drugą dolną część,żeby wysunąć kostkę wyłącznika? proszę o pomoc :(
krzysztof1205
Nowicjusz

Auto: renault kangoo

Re: jak wymienić przełącznik świateł renault kangoo 1.5dci 2003

29 Mar 2014, 08:22

Nie znamy każdego modelu ..
Ściagnij sobie książkę serwisową do twojego autka - "sam naprawiam" lub podobną .. Tam będzie dokładny opis demontażu..
Na odpowiedź możesz się nie doczekać..
A tak ogólnie - przełącznik pod kierą ?? To chyba wystarczy kierownicę ściągnąć aby go wyjąc lub wymienić..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota
    Czy wraz z początkiem weekendu na drogach robi się spokojnie? Niestety, to właśnie wtedy jest najbardziej niebezpiecznie: w piątki ma miejsce najwięcej wypadków, a w soboty ginie w nich najwięcej osób. Od piątkowego ...
    Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu
    Może się wydawać, że blisko połowa samochodów użytkowanych przez Polaków to auta z silnikiem Diesla. Ich liczba jest jednak niższa niż sądzi wielu zmotoryzowanych – a co więcej, systematycznie spada. Samochody ...

•