Jak zacząć z wyścigami?

Jak zacząć z wyścigami?

05 Kwi 2014, 23:43

Tak jak w temacie - chciałbym zacząć ścigać się na torach, lecz nie wiem zupełnie jak zacząć i chciałbym się zapytać co i w jakiej kolejności mam zrobić aby rozpocząć moją przygodę z wyścigami ;)
Otóż z informacji które ja się znalazłem
1. pierwsze co muszę zrobić to zapisać się automobilklubu i zapłacić za uczestnictwo
2. wtedy mając klub mogę przystąpić do egzaminu uzyskania licencji kategorii B.
3. co dalej?

jak-zaczac-z-rajdami-vt44521.htm
w tym temacie zostało wszystko ładnie opisane co i jak trzeba zrobić aby ścigać się w rajdach, czy mógłby ktoś napisać coś takiego tylko że odnoście torów? ;)

czy mogę normalnie "z ulicy" jechać na taki egzamin? trzeba jeździć w KJS jak w przypadku rajdów? Jaki samochód potrzeba do takiego egzaminu? O ile w rajdach ma się team i pilota, to w wyścigach torowych są ligi np. porsche, volkswagen, kia, jak się "dosteje" do takich rozgrywek, a także jakie są koszty wyścigów samochodowych, bo przypuszczam że wyższe niż rajdowych?
jarr25
Obserwowany

Zdjęcia: 0
Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu
    W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów zadebiutował właśnie znany i ceniony przez klientów crossover Mitsubishi ASX po face liftingu. W odświeżonym Mitsubishi ASX 2013 unowocześniono przód, tył ...
    Prowadzenie samochodu na głodzie Prowadzenie samochodu na głodzie
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      MINI Clubman Bond Street, tył