Jak założyć sklep internetowy

30 Paź 2018, 12:51

Zbieram ostatnio wszystkie artykuły, porady i opinie na temat sklepów internetowych, bo sam myślę nad założeniem swojego. Czytałem jakie wybrać oprogramowanie, jaką formę opodatkowania, typ działalności i wiele rzeczy wydaje mi się jasnych, ale nadal mam wrażenie, że o czymś ważnym zapominam :)
Stąd pytanie do osób, które prowadzą swój sklep - o czym warto pamiętać przy jego zakładaniu, co chcielibyście wiedzieć, gdybyście zaczynali jeszcze raz?
samobieg
Nowicjusz
 
Posty: 4

28 Wrz 2020, 08:19

Księgowość, biuro i sklep - zapewne o tym już wszystko wiesz. Ja Tobie powiem o `codziennym` życiu sprzedawcy części samochodowych w internecie. Pierwsza sprawa to platforma sklepowa która utrudni lub ułatwi. Ja zmieniałem platformę 4 razy aż w końcu wybrałem shopelo. Może nie jest idealna ale za takie pieniądze to dobre rozwiązanie. Druga kwestia to kurier - na początku sugeruję umowę z jedną firmą która nie wymaga dużej ilości przesyłek zadeklarowanych. Trzecia kwestia - Klient. Klient często nie odbiera zamówionych przesyłek, odsyła w ciągu 14 dni (bo się pomylił) tak więc ważna jest umowa z firmą w której kupujesz towar aby ustalić zasady zwrotów bo bez tego to popłyniesz.
janesterlma
Obserwowany
 
Posty: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Tablica rejestracyjna przypisana do samochodu
    Na początku roku czyli dokładnie 31 stycznia 2022 zaczęły obowiązywać przepisy pozwalające na pozostawienie aktualnych tablic rejestracyjnych samochodu przy zmianie właściciela i niezależnie od regionu polski. Aktualnie kupując ...
    Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza
    Ile by się nie mówiło o bezpieczeństwie, zawsze w rozmowach pojawia się temat obserwacji drogi. W całym procesie obserwacji kluczowe są trzy elementy. Pierwszym jest obszar, który skanujemy wzrokiem. Powinien ...