Jak założyć sklep internetowy

Jak założyć sklep internetowy

30 Paź 2018, 12:51

Zbieram ostatnio wszystkie artykuły, porady i opinie na temat sklepów internetowych, bo sam myślę nad założeniem swojego. Czytałem jakie wybrać oprogramowanie, jaką formę opodatkowania, typ działalności i wiele rzeczy wydaje mi się jasnych, ale nadal mam wrażenie, że o czymś ważnym zapominam :)
Stąd pytanie do osób, które prowadzą swój sklep - o czym warto pamiętać przy jego zakładaniu, co chcielibyście wiedzieć, gdybyście zaczynali jeszcze raz?
samobieg
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opony letnie gwarancją bezpiecznej jazdy Opony letnie gwarancją bezpiecznej jazdy
    Opony letnie należy założyć wtedy, gdy średnia temperatura przekracza 7 stopni. Tym samym warto już teraz umówić się na zamianę, aby później uniknąć stania w kolejkach. 1. Czy opłaca się samemu zmieniać opony? ...
    Jak bezpiecznie przewozić psa w samochodzie? Jak bezpiecznie przewozić psa w samochodzie?
    Na wakacyjne wyjazdy właściciele psów często zabierają swoje czworonogi. I chociaż w domu mogą być ich najlepszymi towarzyszami, to w podróży źle przewożony pies może stanowić zagrożenie dla siebie samego, kierowcy ...

•