Jak zapłacić za mandat?

Jak zapłacić za mandat?

16 Wrz 2013, 12:00

Mam następującą sytuację - mój brat dostał fote z fotoradaru, jak jechał samochodem ojca. Obaj przez najbliższy miesiąc są za granicą, a ja odebrałam mandat. Z opcji, które mam do wyboru na tym mandacie, nie pasuje mi żadna, bo nie jestem właścicielem. Co robić? I jakie mogą być konsekwencje, jak nie zareaguję w terminie?
bismart
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0-11-2006
Auto: Opel Corsa

Re: Jak zapłacić za mandat?

16 Wrz 2013, 12:32

bismart napisał(a):jakie mogą być konsekwencje, jak nie zareaguję w terminie?

Napisane jest i to - sprawa w sądzie.. Czy nie pisze ??
Jeśli chcesz zapłacić to na druku powinien być nr konta.. I masz z głowy..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

16 Wrz 2013, 12:48

Tak, ale ten druk nie przewidział opcji, że ani osoby, która jest właścicielem, ani osoby, która jest ukarana mandatem nie ma w kraju i osoba trzecia nie może tego zrobić. W innej sytuacji zapłaciłabym sama mandat u po sprawie.
bismart
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0-11-2006
Auto: Opel Corsa

16 Wrz 2013, 12:57

Jest na druku nr konta ?? to mozesz zrobić przelew.. W tytule napisz dokładnie za co jest (nr sprawy itp)..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą i jak się ubierać? Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą i jak się ubierać?
    Bezpieczeństwo ruchu drogowego zależy w sposób szczególny od tego, czy kierowca jest w stanie odpowiednio sprawnie reagować na to, co dzieje się na drodze. Dlatego tak ważna jest jego pozycja za kierownicą. ...
    Audi A5 Cabriolet otrzymało nowatorski składany dach od Webasto Audi A5 Cabriolet otrzymało nowatorski składany dach od Webasto
    Specjaliści Webasto we współpracy z Audi stworzyli składany dach do nowego, czteromiejscowego kabrioletu A5, opracowanego na bazie coupe. Miękki dach łączy wyrafinowaną technologię i zaawansowane materiały z emocjonalnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11