Jak zarejestrować auto ze Szwecji bez II cz dowodu rej.

jak zarejestrować auto ze Szwecji bez II cz dowodu rej.

14 Sty 2010, 16:17

mam problem z zarejestrowaniem samochodu sprowadzonego do Polski. posiadam tylko niebieska cześć dowodu rejestracyjnego a żółtej mi brakuje . auto kupione jest od pośrednika w polsce- także nawet nie znam właściciela pojadu w szwecji. w jaki sposób moge zdobyć ten brakujacy dokument? bo inaczej nie chca mi zarejestrowac samochodu w polsce juz 7 miesięcy męcze sie z zarejestrowaniem. ktos moze mi pomoc?
passat
passat
Nowicjusz

Miejscowość: szwecja

Re: jak zarejestrować auto ze Szwecji bez II cz dowodu rej.

21 Sty 2010, 01:07

Spytaj tutaj,
[link wygasł]

bez II-giej części powinno być możliwe zarejestrowanie samochodu. Co się z nią stało?

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam

Re: jak zarejestrować auto ze Szwecji bez II cz dowodu rej.

21 Sty 2010, 11:48

nie wiem co sie stalo z druga czescia tego dowodu nie otrzymalismy jej przy zakupie, i wlasnie dlatego ze nie wiemy co sie z nia stalo nie mozemy zarejestrowac samochodu.nie mamy skad sie dowiedziec poniewaz ostatni wlasnieciel nie jest nam znany
passat
passat
Nowicjusz

Miejscowość: szwecja
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak odróżnić w dieslu pompowtryski od wtryskiwaczy? Jak odróżnić w dieslu pompowtryski od wtryskiwaczy?
    Postaram się wyjaśnić jak w prosty sposób sprawdzić jaki mamy układ zasilania czy są to zwykłe wtryskiwacze czy też pompowtryski. Opiszę tez znane mi zalety i wady takich rozwiązań. Trzeba pamiętać że silniki Silniki ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Wywrotka Scania P410, tył
      Opel Combo, dziewczyna, 4
      Przyciski autopilota na kierownicy, Audi A7 piloted driving concept
      Volvo XC40, tył