Jak zarejestrować auto ze Szwecji bez II cz dowodu rej.

jak zarejestrować auto ze Szwecji bez II cz dowodu rej.

14 Sty 2010, 15:17

mam problem z zarejestrowaniem samochodu sprowadzonego do Polski. posiadam tylko niebieska cześć dowodu rejestracyjnego a żółtej mi brakuje . auto kupione jest od pośrednika w polsce- także nawet nie znam właściciela pojadu w szwecji. w jaki sposób moge zdobyć ten brakujacy dokument? bo inaczej nie chca mi zarejestrowac samochodu w polsce juz 7 miesięcy męcze sie z zarejestrowaniem. ktos moze mi pomoc?
passat
passat
Nowicjusz

Miejscowość: szwecja

Re: jak zarejestrować auto ze Szwecji bez II cz dowodu rej.

21 Sty 2010, 00:07

Spytaj tutaj,
[link wygasł]

bez II-giej części powinno być możliwe zarejestrowanie samochodu. Co się z nią stało?

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam

Re: jak zarejestrować auto ze Szwecji bez II cz dowodu rej.

21 Sty 2010, 10:48

nie wiem co sie stalo z druga czescia tego dowodu nie otrzymalismy jej przy zakupie, i wlasnie dlatego ze nie wiemy co sie z nia stalo nie mozemy zarejestrowac samochodu.nie mamy skad sie dowiedziec poniewaz ostatni wlasnieciel nie jest nam znany
passat
passat
Nowicjusz

Miejscowość: szwecja
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XVI Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2010 / relacja XVI Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2010 / relacja
    7 sierpnia na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbył się XVI Moto-Piknik. Piknik trwał tylko jeden dzień i nie zabrakło na nim atrakcji. Oprócz największych imprez jak Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio i wyścigi na ...
    Technika jazdy i nasze nowe drogowe postanowienia Technika jazdy i nasze nowe drogowe postanowienia
    Technikę, umiejętności oraz kulturę jazdy można poznawać i doskonalić latami. Początek roku jest dobrym czasem, żeby zastanowić się, co jako kierowcy możemy zmienić, aby za kierownicą czuć się bezpieczniej, pewniej i jak ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11