Jak zarejestrowac sprowadzany samochod na Slowacji?

Jak zarejestrowac sprowadzany samochod na Slowacji?

21 Lip 2009, 10:37

Będę wdzięczny za wszelkie informacje dotyczące sprowadzenia samochodu z UE na Słowację. Mieszkam blisko granicy i jestem w stanie dla zasady (i nie tylko) się tam zameldować, zarejestrować samochód, oraz zadać sobie trud corocznego jeżdżenia na przeglądy, byle nie karmić tej wiecznie głodnej, biurokratycznej maszyny w Polsce. Chciałbym sprowadzić używany samochód o pojemności powyżej 2 litrów i nie godzę się na okradanie mnie w świetle prawa - mam nadzieje, ze przepisy na Słowacji są rozsądniejsze. DZIĘKUJĘ z góry...
nie daj się wy....ać urzędasom
ziggyskydive
Nowicjusz

Miejscowość: malopolska

Re: Jak zarejestrowac sprowadzany samochod na Slowacji?

07 Lut 2010, 01:36

Podbijam temat, udało się komuś zmierzyć z takim tematem?
stormer
Nowicjusz

Miejscowość: krk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...
    Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu
    Mazda Motor Corporation oficjalnie uruchomiła produkcję najnowszej Mazdy6. Uroczystość odbyła się w Zakładzie nr 2 w Hofu, w prefekturze Yamaguchi. W uroczystości wzięło udział około 500 osób, w tym Prezes Zarządu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      GTP Light