Jak zrobić bączka samochodem ?

Jak zrobić bączka samochodem ?

27 Sie 2007, 10:38

Chciałem sie dowiedziec jak zrobić baczka samochodemz napedem na przód np. Unem lub Tico a jak sie robi baczka samochodem z napedem na tyl np. Bmw
i czy da sie zrobic baczka disel jak tak to w jaki sposob jeszcze niemam prawia jazdy ale chcialem sie dowiedziec jak to sie wszystko robi zeby pozniej troche poszalec na lotnisku lub na stadionie
litwin1823
Nowicjusz

Re: Re: Jak zrobić bączka samochodem ?

27 Sie 2007, 17:59

Tylnonapędowym jest wiele łatwiej, ale bez jakiegokolwiek nadmiaru mocy na asfalcie będzie ciężej (chociaż kręciłem pare razy Polonezem i dość ładnie mi to wychodziło :) ) Do tego typu zabaw dobrze jest mieć przynajmniej częściowo zablokowany dyfer i troche koników :wink: bo seryjnym autem może to mniej efektownie wyglądać bo często łapie jedno koło i wtedy smażymy tylko gume jeżdżąc do okoła .
Cała zabawa polega na skręceniu kierownicy, wkręceniu wysoko silnika i strzale ze sprzęgła, aby tylne koła straciły przyczepność.
Jeśli chodzi o przednionapędowe to jest to dużo dużo trudniejsze, ale też sie da :) kumpel jak miał meganke to na równiutkim asfalciku pięknie się kręcił :wink: Dobrze jest mieć np. łyse opony na tyle, z nadmiarem powietrza. Skręcasz kierownice i po strzale ze sprzegła zaciągasz ręczny, ale tak jak pisałem wyżej jest to bardziej trudne.
Jak coś to pytaj :wink:
Pozdro.
Tuningowi diesli - NIE
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Małopolska

Re: Jak zrobić bączka samochodem ?

31 Sie 2007, 15:01

i Poldek sie nie rozleciał? Apropos czy diesel czy benzyna kreci sie tak samo :twisted:
Death Angel
Początkujący

01 Wrz 2007, 12:35

No jeszcze sie nie rozleciał :P A jeśli chodzi o diesla to szczerze chyba jeszcze nie widziałem w akcji :o
Tuningowi diesli - NIE
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Małopolska

07 Lis 2007, 08:36

Najlepiej po dobrum obiedzie /proponuję grochówkę albo fasolkę/, następnie nabrać powietrza, wziąć bardzo głęboki oddech, napiąć się w sobie i... bączek gotowy! Ba, jaki bączek? Bąk jak wół!
Shipp
Nowicjusz

Miejscowość: lubuskie

27 Lis 2007, 16:48

a ja widziałem typka co palił gume przednionapędowcem na wstecznym ... ale to było na sniegu . Dawał gaz do oporu i jakoś szło . A na asfalcie nie widziałem jeszce zeby ktos palił gume przednionapędowcem .
MZ 250 <3
frafel1
Początkujący

Miejscowość: Wołczyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co zrobić kiedy auto odmawia posłuszeństwa? Co zrobić kiedy auto odmawia posłuszeństwa?
    Patrząc na samochód w pierwszym momencie zachwycamy się jego linią, doceniamy parametry silnika, cieszą nas wygodne fotele i niesamowity dźwięk wydobywający się z zestawu audio. Wszystkie te elementy wpływają na komfort ...
    Verva Street Racing 2016 Verva Street Racing 2016
    W miniony weekend odbyło się jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Festiwal Verva Street Racing 2016 zgromadził tysiące miłośników motoryzacji, dla których organizator przygotował wiele atrakcji. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI