Jaką dzielnicę w Warszawie polecacie

Jaką dzielnicę w Warszawie polecacie

01 Lis 2015, 18:28

Witam. Stoję właśnie przed wyborem odpowiedniego miejsca do życia w Warszawie .Gdzie warto jest zamieszkać?
nasze młodzieżowe zawołanie zrobić więcej niż nakazuje obowiązek :)
pepa
Początkujący

Prawo jazdy od: 17 05 1981
Auto: Mazda

Re: Jaką dzielnicę w Warszawie polecacie

01 Lis 2015, 20:50

To zależy jakie masz wymagania i budżet.
yeti65
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: mitsubishi lancer X
Silnik: 1,6mivec 117KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: Jaką dzielnicę w Warszawie polecacie

02 Lis 2015, 10:18

Jeśli masz odpowiedni budżet to stawiałbym albo na Mokotów albo na Wilanów z uwagi na dobry dojazd Nie ma niczego gorszego niż męczenie się z dojazdem przez całe swoje życie. Fajne osiedle moim zdaniem powstaje obecnie na Teodorowicza. Zora Wilanów. Siostra moja kupuje tam mieszanie i ceny jak na ten region nie są wysokie. Inwestycja ma fundusz powierniczy i z tego co wiem to planuja ją oddać w 2016 roku.
zachary
Początkujący

Prawo jazdy od: 13 05 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Nowy Nissan LEAF Nowy Nissan LEAF
    Przenosząc technologię Zero emisji na nowy poziom, nowy LEAF produkowany w Europie będzie miał swój światowy debiut w Genewie. Nowy LEAF, który został zaprojektowany i opracowany ze szczególnym uwzględnieniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tańczące dziewczyny
      Mazda rim
      Nissan 350Z
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive