Jaka marka Tirów jest najlepsza

Re: Jaka marka Tirów jest najlepsza

31 Mar 2015, 08:17

Myślę, że najlepszy jest zdecydowanie MAN TGX. Mam wielu znajomych, którzy nimi jeżdżą i są bardzo zadowoleni.
Marek00
Nowicjusz

Auto: Fiat 126p ;)

01 Kwi 2015, 10:12

Scania, Volvo, Renault, DAF, Man, no i Mercedes. To najlepsze marki tirów. Jeśli chodzi o modele, to wszystko już zależy od tego czego dokładnie od naszej maszyny oczekujemy i w jakiej branży działamy.
patryk2
Obserwowany

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Scania

31 Mar 2019, 22:02

No mercedes raczej :D A jak jeszcze widziałem w Emilianowie nowego actrosa, to o panie. Nie mam pytan
Kolego
Obserwowany

13 Maj 2019, 01:44

@up
Chodzi Ci o salon Mercedes Trucks w Siedlcach? Jak wrażenia na miejscu? Salon wygląda naprawdę profesjonalnie, warto się tam wybrać?
simon55
Obserwowany

30 Maj 2019, 09:18

Jeździłem do tej pory tylko Renault Magnum i DAF 105 XF. Moim zdaniem DAF jest trochę lepszy i wygodniejszy. Co do awaryjności w Renault trochę elektryka wariowała po za tym nie było problemów ani z jednym ani z drugim. Dodam że regularnie serwisowane.
pemoko
Obserwowany

Miejscowość: Białystok

30 Maj 2019, 09:47

Mój znajomy odkąd pamiętam jeździ Volvo ale jaki to model dokładnie to już wam nie powiem i sobie chwali. Powiedział że jechał parę razy Actrosem i jak by miał wybierać to raczej Volvo choć w nowych modelach zarówno jeden i drugi nie mają między sobą jakiejś wielkiej różnicy. Chodzi oczywiście o ciągniki siodłowe.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid?
    Włoski producent przedstawił to auto na targach w 2019 roku i było ono nawet w Poznaniu na Motor Show. SUV ma bardzo ciekawy design i jak na razie jest to wersja koncepcyjna ale nie widać przeszkód żeby w niedalekiej ...
    Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz
    Badania przeprowadzone przez psychologów wykazują, że większość osób ocenia swoje umiejętności kierowcy jako powyżej przeciętnej, nawet mając świadomość, iż inni oceniliby je niżej. Trenerzy Szkoły Bezpiecznej ...

• Re: Jaka marka Tirów jest najlepsza

30 Maj 2019, 09:58

Z cieżarowkami juz jak z autami znajomy w firmie dostał nową Scanie w automacie (lora) wybiło ok 250 tyś i wysypała się skrzynia. Drugi z tej samej firmy nie chce nowego i jeździ starym Dafem ma juz ponad 1 mln i szef go opier.... że ma oddać to auto i kupuje mi nowe to ten nawet na bazę nie zjeżdża tylko Dafika pod domem trzyma hyhy
    Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
    kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
    Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km
    Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
    Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D

05 Lip 2019, 09:49

Mercedes, Scania, Man, Volvo to chyba takie najbardziej chodliwe marki ostatnimi czasy :ok: :ok:
    Starhurt
    Nowicjusz

Miejscowość: Działdowo
    Prawo jazdy: 01 01 1992
    Przebieg/rok: 10tys. km
    Auto: Nissan
    Paliwo: Inne
    Typ: Inny
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2004

05 Lip 2019, 13:01

Starhurt napisał(a):Mercedes, Scania, Man, Volvo
    to w Europie ale np. w USA chyba króluje Peterbilt moim zdaniem te ciągniki siodłowe robią wrażenie :)
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 68

10 Lip 2019, 14:45

W Polszy w szczególności Mercedes, teraz właśnie w Jaworze powstaje nowa fabryka - będzie tego sporo. Ja już się przesiadłem na Actrosa co też poleciłem moim kolegom, ceny napewno pójdą w doł. Wszystko załatwiłem i wszystkiego dowiedziałem się w salonie Mercedesa w Warszawie.
    kor45ba
    Nowicjusz

24 Lip 2019, 22:18

Masz dobre wyczucie rynku, bo to prawda. Zwiększenie podaży = zmniejszenie cen. Przejście na mercedesy rozważamy odkąd w eter poszła informacja o rozpoczęciu budowy fabryki. Części będzie o wiele więcej i będą też przez to tańsze, dlatego warto przesiąść się na Mercedesy w Polsce. Polecam salon w Będzinie, dla ślązaków zdecydowanie bliżej
    Robcio81
    Obserwowany