Jaka nawigacja do 700 zł

jaka nawigacja do 700 zł

25 Paź 2017, 17:05

Witam,

Chcę kupić jakąś nawigację do max 700 zł. Do tej pory jeździłem na nawi w telefonie ale jednak wole kupić coś stałego do auta.
Nie potrzebuję żadnych wielkich ekranów i super procesorów, niepotrzebnych aplikacji itd.
To co wymagam to:
- mapa polski i europy
- Informacje o ruchu
- informacje o fotoradarach, policji, wypadkach itd coś jak janosik.

- milo jakby miała kamerkę ale to nie jest konieczność

To wszystko,
Pozdrawiam
Pierdyl
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 03 1920
Auto: skoda

Re: jaka nawigacja do 700 zł

26 Paź 2017, 22:00

Można kupić urządzenie z Win CE ale tam masz dobre mapy w większości płatne np. Automapa. Tu też często są problemy z połączeniem BT żeby odbierać na bieżąco dane typu Live Drive. Ja bym chyba zastanowił się nad jakimś tabletem lub smartfonem. Masz wtedy większe pole popisu, jeżeli chodzi o aplikacje minusem może być słabszy nadajnik GPS niż w urządzeniach dedykowanych do nawigacji ale wiem że dają radę bo sam testowałem na tablecie z Androidem kilka aplikacji z mapami.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: jaka nawigacja do 700 zł

11 Lis 2017, 22:06

Navitel T700 to dobra opcja. Jest to nawigacja, łącząca doskonałą jakość ze świetną ceną. Prostota obsługi oraz intuicyjne menu zapewniają wygodę użytkowania. Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd pozwala świetnie znaleźć się urządzeniu w kokpicie każdego samochodu.

System operacyjny Android daje dostęp do nieograniczonego centrum rozrywki.
midas
Nowicjusz

Auto: Audi A4 B7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota MR2 – czy powróci na rynek w kooperacji z Porsche? Toyota MR2 – czy powróci na rynek w kooperacji z Porsche?
    W tym roku Toyota MR2 obchodzi swoje 35. urodziny. Ceniony sportowy model Toyoty już od 12 lat niestety nie jest dostępny w salonach. Jednak powrót na rynek Supry otworzył dyskusję o przywróceniu do sprzedaży ...
    Prowadzenie samochodu na głodzie Prowadzenie samochodu na głodzie
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•