Jaka skrzynia basowa?

Jaka skrzynia basowa?

19 Lip 2010, 18:00

Witam, nikt nie odpowiedział na mojego poprzedniego posta dotyczącego radia i głośników, ale zdecydowałem się je zakupić i jestem niezwykle zadowolony. Kupiłem Clarion CZ200E, Infinity 9633i, dobre okablowanie i wzmak ADS. Jednak brakuje troszkę basu... Co polecacie? Czy zmostkować wzmaka, czy kupić aktywną skrzynię? I jaką?

Na ten sprzęcik wydałem już prawie kafelka, ale na tubkę chcę przeznaczyć do 250zł.... Żeby to w miare pukało :)
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wywiad z Adamem Małyszem - I rajdowym Mistrzem Polski Wywiad z Adamem Małyszem - I rajdowym Mistrzem Polski
    37. miejsce w Dakarze 2012 na Mitsubishi Pajero, Puchar Polski i Mistrzostwo Polski w Mitsubishi L200 - ten sezon wydaje się niezwykle udany? Udany to mało powiedziane - jestem szczęśliwy, że wszystko nam się tak dobrze układało, ...
    [S] Prelude V 2,0 / Coupe II 2,0 / 406 Coupe 2,0 / Celica VII 1,8 [S] Prelude V 2,0 / Coupe II 2,0 / 406 Coupe 2,0 / Celica VII 1,8
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód z nadwoziem coupe - silnik benzynowy i mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2001r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Prelude V 2,0 - 133KM ...

•  
    • Hultaj RD2
      Volkswagen Amarok 4MOTION, PickUp
      plakat Night Power 2014
      Audi A4 b6 Avant (kombi), alufelgi