Jaka strona do sprawdzenia (historii,przebiegu auta) przed zakup

21 Lip 2020, 23:21

Tak jak w tytule jaka strona do sprawdzenia historii auta poprzez vin?
Słyszałem,że carvertical to oszustwo niby
Co myślicie o AutoDNA.PL?
raxez
Nowicjusz

22 Lip 2020, 08:52

raxez napisał(a):carvertical to oszustwo niby
Nie korzystałem z ich oferty więc tu nie pomogę. Jednak sprawdzałem parę samochodów przez forum w zakładce "sprawdź VIN" i nie miałem większych zastrzeżeń.
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 5

22 Lip 2020, 15:05

Kupuję nie pierwszy samochód, więc używałem zarówno z autodna tak i z carVertical. W sumie sprawdziłem około 10-15 VIN numerów w ciągu kilku lat. Pomiędzy raportami, które kupiłem na obu stronach, otrzymałem puste raporty dla pewnych samochodów, więc nie rozumiem, dlaczego muszę płacić więcej dla autodna, jeśli carvertical daje to samo, a nawet znacznie niższą ceną. Według mnie, sprawdzając lokalny polski samochód, lepiej używać z darmowej strony historiapojazdu, ale tam są TYLKO polskie dane, jeśli auto było poza Polską, nic nie pokażą. Widzę, że carvertical jest mocno krytykowany, ale jeśli chodzi o to, co sprawdziłem i ile musiałem kontaktować się o pomoc, zawsze odpowiadają i zwracą pieniądze za pusty raport bez żadnych sporów.
Początkowo nie wierzyłem, że te raporty działają dobrze, ale teraz zarówno ja, jak i moi znajomi używamy głównie carvertical.
Siemowitz
Nowicjusz

23 Lip 2020, 11:26

Csrvertiksl to ściema na maxa,, już nie jeden temat był w necie na ten temat. Ja tam wolę nasze Polskie strony ja autobaza.pl gdzie mam dane o szkodach z prawie całej Europy.
actchris
Początkujący

18 Sie 2020, 20:26

autobaza.pl
historiapojazdu.gov.pl
forumsamochodowe.pl/vin/

Co jeszcze polecacie?
calvin77
Nowicjusz

27 Sie 2020, 15:12

Wszystko zależy od marki samochodu.
Z tymi stronami też bywa różnie - do tej pory twa dyskusja czy wartości szkody wpisanej w ubezpieczalni to wartość wypłacona na auto czy na całość zdarzenia. To bardzo zmienia postać rzeczy i żadna z tych firm nie potrafi się z tego wytłumaczyć a ze zdjęciami w raportach też jest ciężko .... przecież nikomu nie zależy na tym żeby auta były ,,słabe,, bo od lat panuje przekonanie że ,,słabe,, auto na zachodzie musi być ,,dobre,, na wschodzie :) dlatego w niemczech TUV nie ma centralnej bazy gdzie można sprawdzać auta a niemieckie marki chronią dane o przebiegach serwisowych :) ot doktorat można by napisać :) co auto to inna historia
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 40
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Shelby Cobra
    Nazwiska Shelby nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi motoryzacji. Amerykański kierowca wyścigowy i projektant samochodów dał nam wiele niezwykłych pojazdów. Jednym z najbardziej charakterystycznych jest ...
    Lakiernia powłok zewnętrznych
    Audi uruchomiło w swojej fabryce w Ingolstadt nową lakiernię powłok zewnętrznych. Prof. dr Hubert Waltl, członek zarządu Audi AG ds. produkcji, razem z dyrektorem fabryki Albertem Mayerem i przewodniczącym Rady Zakładowej ...

• 09 Paź 2020, 05:40

nie sądzę
    thuphuongjbo
    Obserwowany

• Warto przeczytać