Jaka umowa bądź faktura na samochód?,....

jaka umowa bądź faktura na samochód?,....

26 Cze 2011, 20:56

Witam wszystkich. Zakupiłem samochód osobowy nalitwie. Auto miało byc dlamnie lecz okazało sie trefne... chcę je jak najszybciej sprzedać i w związku z tym mam pytanie. Jakaą umowę mam sporządzić aby było dobrze? bo jest tak. auto jest z francji. w dowodzie rejestracyjnym jest właściciel BENJAMIN LOVIT a na dole przy parafce wymeldowania jest pieczatka francuskiej firmy która odkupiła samochód od tego właśnie BENJAMINA. mam tak fakture francuska z litwinem. i umowe litewską z moją osobą. jaką umowe mam sporządzic? francusko polską z firmą która widnieje na pieczątce na dowodzie rejestracyjnym? czy to ma byc ala faktura? dodam że nie chce nigdzie widniec. pomóżcie z góry dziękuje
karino
Nowicjusz

Miejscowość: puławy

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009