Jaki ciśnieniomierz?

Jaki ciśnieniomierz?

10 Kwi 2015, 13:33

Szukam odpowiedniego ciśnieniomierza do kół. Te które miałem potrafiły mieć wskazania zależne od opadów deszczu we Włoszech i siły wiatru w Afryce.

Niektórzy chwalą Trotec BY10 ale nie mogę go nigdzie znaleźć w normalnej cenie. Na stronie producenta kosztuje około 30-40zł, a na stronie dystrybutora już 100zł. Za 50zł bym go wziął.
Wiem, ze tutaj cena idzie w parze z jakością, więc może ktoś coś sensownego i pomiarowo wiarygodnego poleci?
QwertyD
Nowicjusz

Miejscowość: Dębica

Re: Jaki ciśnieniomierz?

02 Maj 2015, 14:59

Krótko - bierz tego troteca tylk oznajdź na olxie albo allegro używkę. Z reszta mozna już chyba te kilkadziesiąt zł odżałowac i mieć precyyzjne urządzenie zamiast czegośco podaje orientacyjne wartości w zaleznosci od tego o czym pisales ;)
BruceWayne
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 02 2001
Auto: Mazda 6

Re: Jaki ciśnieniomierz?

02 Maj 2015, 16:16

Z Trotec BY10 było by wszystko pięknie, niestety jest nieosiągalny. Przekopałem Internet i w Polsce jest nie do dostania.
QwertyD
Nowicjusz

Miejscowość: Dębica
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ryzykowne rozmowy podczas jazdy Ryzykowne rozmowy podczas jazdy
    Rozmowa przez telefon, pisanie SMS-ów podczas jazdy czy manipulowanie przy innych urządzeniach elektronicznych sprzyja dekoncentracji i roztargnieniu kierowców. Kiedy kierowca pisze SMS-a w trakcie jazdy, ryzyko ...
    Centrum Danych ŠKODA AUTO - cyfrowe serce marki Centrum Danych ŠKODA AUTO - cyfrowe serce marki
    Zajmujące 700 m2 Centrum Danych ŠKODA AUTO steruje procesami produkcyjnymi i logistycznymi ośmiu fabryk i siedemdziesięciu importerów marki. Przedstawiamy kulisy tego niesamowitego miejsca. Od wciśnięcia przycisku ...

•