Jaki ciśnieniomierz?

Jaki ciśnieniomierz?

10 Kwi 2015, 13:33

Szukam odpowiedniego ciśnieniomierza do kół. Te które miałem potrafiły mieć wskazania zależne od opadów deszczu we Włoszech i siły wiatru w Afryce.

Niektórzy chwalą Trotec BY10 ale nie mogę go nigdzie znaleźć w normalnej cenie. Na stronie producenta kosztuje około 30-40zł, a na stronie dystrybutora już 100zł. Za 50zł bym go wziął.
Wiem, ze tutaj cena idzie w parze z jakością, więc może ktoś coś sensownego i pomiarowo wiarygodnego poleci?
QwertyD
Nowicjusz

Miejscowość: Dębica

Re: Jaki ciśnieniomierz?

02 Maj 2015, 14:59

Krótko - bierz tego troteca tylk oznajdź na olxie albo allegro używkę. Z reszta mozna już chyba te kilkadziesiąt zł odżałowac i mieć precyyzjne urządzenie zamiast czegośco podaje orientacyjne wartości w zaleznosci od tego o czym pisales ;)
BruceWayne
Nowicjusz

Prawo jazdy: 18 02 2001
Auto: Mazda 6

Re: Jaki ciśnieniomierz?

02 Maj 2015, 16:16

Z Trotec BY10 było by wszystko pięknie, niestety jest nieosiągalny. Przekopałem Internet i w Polsce jest nie do dostania.
QwertyD
Nowicjusz

Miejscowość: Dębica
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwsze amortyzatory wysokich osiągów typu Twin Tube - 1989 rok Pierwsze amortyzatory wysokich osiągów typu Twin Tube - 1989 rok
    Podczas jazdy amortyzator tłumi drgania kół oraz utrzymuje pojazd w poziomie. Zapobiega kołysaniu się nadwozia oraz „nurkowaniu” pojazdu przy hamowaniu lub unoszeniu przodu przy szybkim ruszaniu. Sprawny ...
    Modele zasilane LPG poszerzają ofertę Opla ecoFLEX Modele zasilane LPG poszerzają ofertę Opla ecoFLEX
    Opel poszerza i udoskonala swoją ofertę modeli z napędem LPG. Teraz można złożyć zamówienie na pięciodrzwiową Astrę w wersji hatchback, Astrę Sports Tourer i Merivę, wyposażone w nowy, mocny, a zarazem ekonomiczny ...

•