Jaki gaz zainstalować????

Jaki gaz zainstalować????

22 Sty 2008, 14:50

Witam!!!! mam takie pytanko :) konkretnie mam zamiar kupic Toyote Camry z 1992 z silnikiem 2.2 GL i nie wiem jaki gaz zamontowac :/ jedni mowia mi tak a drudzy inaczej. Dlatego prosilbym o pomoc:) aha jeszcze jedno ile owy gaz by mnie kosztowal i gdzie najlepiej byloby go zalozyc gdzies w okolicach lublina lub Puław. Z góry wielkie dzieki :)
carlos1986
Nowicjusz

Re: Jaki gaz zainstalować????

22 Sty 2008, 21:14

najlepiej to sekwencyjny ten drozszy ale on kosztuje około 4500zł zalezy gdzie zakładasz nie doradze ci gdzie go mozesz załozyc bo nie jestem za bardzo z tamntych stron pozdrawiam
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi najlepszym producentem w segmencie premium w Niemczech Audi najlepszym producentem w segmencie premium w Niemczech
    Wynik badania instytutu Center of Automotive Management (CAM): Audi najlepszym w Niemczech producentem branży motoryzacyjnej segmentu premium, pod względem bilansu emisji dwutlenku węgla . - Dzięki współczynnikowi ...
    Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową? Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową?
    Kiedy znajomy (albo nieznajomy) prosi o zaholowanie go do warsztatu, nie zawsze wiadomo jak się zabrać do roboty. Bierzemy kawał liny, zaczepiamy o coś i… nasza pomoc zamienia się w "niedźwiedzią przysługę" jeżeli ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009