Jaki głośniki do blaupunkt mp28

Jaki głośniki do blaupunkt mp28

23 Lut 2009, 19:15

Witam,

Mam taki mały problem jakie głośniki mogę zamontować do swojego samochodu(wiem że na tył 100mm) jeżeli parametry radia to moc wyjściowa 4x22wat sinus przy 14,4v na 4om, moc maksymalna 4x40wat,
i czy głośniki pioneera TS-g 1002i o parametrach Moc maksymalna 120 Watt max , Nominalna moc wejściowa 25 Watt ,Impedance 4Ω ,Pasmo przenoszenia 35 – 30,000 Hz ,Skuteczność (1W/1m) 87 dB będą pasować parametrami do tego radia?
Proszę o pomoc

pozdro
pjachu
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 500X
      Opel Tigra, czarna, zabudowa bagażnika Car Audio, Rostex
      Skoda Octavia kombi, bok
      Dziewczyny