Jaki Klasyk do 15tyś

23 Lis 2014, 22:46

DamianYT napisał(a):Ja to chciałbym coś stylu starszym i bardziej klasycznym , np taki jak ten [link do Otomoto wygasł]


Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że taka wołga jest do gruntownej renowacji, która przewyższy koszt zakupu. Nie mniej jednak samochód ciekawy i jeżeli masz fundusze to powodzenia:)
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

23 Lis 2014, 22:54

Ta wołga nie wyjdzie 15k. jak zakończysz ją w 30-40k to trzeba będzie być szczęśliwym. :mrgreen:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10311
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

23 Lis 2014, 22:56

Skoro podobają Ci się Wołgi to może lepiej poszukać GAZ-24 Wołga? Piękny krążownik :ok:
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

23 Lis 2014, 23:00

batekbartek88 napisał(a):Proponuje jednak kupno auta którym trochę pojeździsz a nie większość czasu będzie stało i się utlenialo. Mb190 zajebi... auto, jeszcze w czarnym kolorze to już wogole :-)


Ze wszystkich samochodów wymienionych w temacie MB 190 utlenia się zdecydowanie najszybciej :ok:.

HighwayStar napisał(a):te auta nie będą tanieć i jest to swojego rodzaju inwestycja,


Żaden samochód wymieniony w tym temacie nie będzie już tanieć :piwo:.

DamianYT napisał(a):Golfy i te BMW mnie nie interesują :D


Proszę nie wymieniaj E30 i Golfa w jednym zdaniu :D. Rozumiem z czym Ci się oba mogą kojarzyć ale Golf to badziewie, a E30 to świetna maszyna.

DamianYT napisał(a):;) SIERRA była by ciekawa


Bardzo dobry wybór :ok:. Osobiście baaaardzo polecam ten samochód :yes:, a przyprawia o skręt szyi osoby trochę starsze niż 15 lat, mnie prosili ludzie bym zjechał na chwilę na bok bo chcieli obejrzeć Ścierkę z bliska. Przeważnie byli to ludzie 30 - 70 lat ale w większości od 40... Z bardzo różnych samochodów od Lanosa do nowego Jaguara.

Interesowała by Cię mk1 czy mk2? Bo rozumiem że kwestia wyglądu odgrywa tu jakąś rolę, czy jednak nie?

[link do oferty na Olx wygasł]

Tu znalazłem dość ładną mk2. Budżet masz aż za duży na ten samochód (oczywiście poza cosworth, bo to już duuużo za niski budżet), więc w lato jak będzie wysyp będziesz mógł sobie wybrać co chcesz. Rynek ładnych Ścierek w zimę jest dość mały, trzeba by poczekać do lata. Jakiś czas temu był do sprzedania merkur XR4TI na alledrogo :mrgreen:, stali forumowicze będą go pamiętać -> piękny stan i chyba 7500 zł.

Gdybyś poważnie już zaczął myśleć o Sierr'ce to daj znać na PW, coś tam zawsze podpowiem :ok:. Ścierek jest dosyć mało co jest wadą gdy ją kupujesz, a zdecydowaną zaletą gdy już ją masz :wink:. Generalnie znalezienie zadbanej sztuki NIE JEST jakimś niesamowitym wyczynem :no:.

A gdybyś chciał naprawdę cudowną to z tym budżetem zapraszam do kontroli mobile.de:

[link do mobile.de wygasł]

Skąd jesteś kolego??? W Wawie stoi jeszcze ładna Omega A w dodatku na czarnych blachach gdybyś był zainteresowany.

kirin88 napisał(a):Kupno klasyka nawet na pierwszy samochód to bardzo dobry pomysł. Klasykiem na prawde nauczysz się jeździć, nauczysz się myślenia za kierownicą. W starym samochodzie zawsze jest coś do zrobienia więc majsterkowanie potrenujesz. Gdy gdzie nie gdzie wyskoczy purchel rdzy, będziesz miał okazje nauczyć się przydatnej umiejętności walki z rudą, która klasyków nie opuszcza aż po złom :mrgreen:


Mam identyczne zdanie :ok:.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

23 Lis 2014, 23:01

HighwayStar napisał(a):Z klasyków VW Karmann mi się bardzo podoba

Mi też się podoba ten samochód i ogólnie stare VW mają w sobie to coś co mnie przyciąga, a może coś takiego linki przykładowe:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ten jest dość rzadki
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ten też jest bardzo rzadki w PL
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

24 Lis 2014, 20:12

Hmm każdy ma tu inne zdanie ;) Polskie samochody mnie interesują aczkolwiek przy jednym klasyku zapewne nie zostanę , będę chciał daleć kontynuować to dzieło i 2 samochodem będzie zapewne coś z Polski ale to w póżniejszym czasie . Teraz mnie zainteresował ten VW ale ile utrzymanie go będzie mnie kosztowało ;/ [link do oferty na Olx wygasł] ta TOYOTA [link do Otomoto wygasł] też nie jest zła a co do Sierry to narazie ją zostawie na rezerwie ;) Ale nadal mnie kręci ta Wołga kasy trzeba dać galancie ale takie autko cieszyło by popularnością [link do oferty na Olx wygasł] Chociaz jak bym poszukal na zagranciznych stronach to może tam są tańsza te Wołgi . Skode znalazłem ale tez trzeba w nią włożyć trochę kasy ale w 15 spokojnie bym się zmieścił [link do oferty na Olx wygasł]
DamianYT
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

24 Lis 2014, 20:32

Nie wiem co jest tak fascynującego w radzieckiej tandecie, której wbrew pozorom jest na pęczki :D
Weź Ty najpierw skończ 18, zrób prawko a dopiero potem zastanawiaj się nad autem :yes: na własnym przykładzie przerabiałem podobny do Twojego temat, tzn jako 17 latek wymyślałem czym ja to bym nie jeździł, a życie po zdaniu prawka zweryfikowało wszystko (auto w profilu nie moje, użytkuje okazjonalnie)
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14067
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

24 Lis 2014, 21:00

mike1735 napisał(a):Nie wiem co jest tak fascynującego w radzieckiej tandecie, której wbrew pozorom jest na pęczki
Weź Ty najpierw skończ 18, zrób prawko a dopiero potem zastanawiaj się nad autem na własnym przykładzie przerabiałem podobny do Twojego temat, tzn jako 17 latek wymyślałem czym ja to bym nie jeździł, a życie po zdaniu prawka zweryfikowało wszystko (auto w profilu nie moje, użytkuje okazjonalnie)


Mi ten cały temat wygląda na dziecięce marzenia, które i tak życie zweryfikuje... :mrgreen:
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

24 Lis 2014, 21:48

kirin88 napisał(a):Mi ten cały temat wygląda na dziecięce marzenia, które i tak życie zweryfikuje...
To już swoją drogą :roll:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14067
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

24 Lis 2014, 22:30

A czemu miałbym niby nie kupić Wołgi mówię ze mam uzbierane hajsu i brakuje mi trochę to 15tysięcy , pracuje u taty więc pracę mam . A klasyk marzy mi się ciągle , ale jak nie Wołga to coś innego się poszuka czegoś innego . Patrzcie co znalazłem tylko ciekawe jak wygląda pod spodem ;) [link do oferty na Allegro wygasł] Albo ten garbus , chyba pojadę z tatą na oględziny [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] zły nie jest ;)
DamianYT
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

24 Lis 2014, 22:40

Może Opel Rekord?
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

25 Lis 2014, 09:52

Troche racji w tym jest co koledzy piszą,też miałem ciekawe wizje na auta a wyszło jak wyszło i mam malucha :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Lis 2014, 15:31

Malucha to ja też mam w garażu stoi bo stoi przyda sie ;) Opel Rekord ciekawy wóz ;)
DamianYT
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

26 Lis 2014, 16:40

Bardzo ciekawy i bardzo z klasą mimo,że nie przepadam za oplem.
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

27 Lis 2014, 20:48

DamianYT napisał(a): chyba pojadę z tatą na oględziny [link do Otomoto wygasł] ... 82957.html zły nie jest ;)

Jeszcze nawet nie masz 18lat a już chcesz jechać na oględziny ???
DamianCAR
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 6
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: E36, Opel Vectra C
Silnik: m50b25, 2.0T + LPG
Skrzynia biegów: Manualna