Jaki kompresor???? Proszę o pomoc;)

Jaki kompresor???? Proszę o pomoc;)

22 Lut 2012, 14:04

Mam starą sprężarkę ze zbiornikiem 150l posiedziałem na allegro i zauważyłem że zamiast nowej sprężarki bardziej opłaca się kupić sam kompresor, pytanie jaki???

Chcę wydać na niego do 1000zł
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
http://www.skleptechniczny.pl/POMPA_SPR ... _p490.html

Kompresor jest mi potrzebny do prac w warsztacie domowym ,malowanie i inne narzędzia pneumatyczne ,klucze kątowe ,szlifierki itp..... dodam jeszcze że nie będę używał go codziennie bo nie mam na to czasu.
CrazyCar
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2010
Auto: Mitsubishi Carisma GDI

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
    Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.
    [SUV-C] ASX 1,8 / Qashqai I 1,5 / 3008 I 1,6 / Grand Vitara II 1,9 [SUV-C] ASX 1,8 / Qashqai I 1,5 / 3008 I 1,6 / Grand Vitara II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV lub crossover segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Mitsubishi ASX 1,8 DiD - 116KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Autosacrum 2009
      BMW 7 Series xDrive
      Chicago Auto Show 2008