Jaki kompresor???? Proszę o pomoc;)

Jaki kompresor???? Proszę o pomoc;)

22 Lut 2012, 14:04

Mam starą sprężarkę ze zbiornikiem 150l posiedziałem na allegro i zauważyłem że zamiast nowej sprężarki bardziej opłaca się kupić sam kompresor, pytanie jaki???

Chcę wydać na niego do 1000zł
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
http://www.skleptechniczny.pl/POMPA_SPR ... _p490.html

Kompresor jest mi potrzebny do prac w warsztacie domowym ,malowanie i inne narzędzia pneumatyczne ,klucze kątowe ,szlifierki itp..... dodam jeszcze że nie będę używał go codziennie bo nie mam na to czasu.
CrazyCar
Obserwowany

Prawo jazdy: 01 01 2010
Auto: Mitsubishi Carisma GDI

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA
    Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych słyną z nieco innych upodobań motoryzacyjnych niż Europejczycy. Ale po obu stronach Atlantyku moda na wyżej zawieszone, pojemne i wygodne auta trwa w najlepsze, chociaż za oceanem popularnością ...
    Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3 Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3
    Porównanie kabli wysokiego napięcia i problem z jednym z nich do silnika 3.3 montowanego głównie w samochodach Chrysler Grand Voyager. Jeden kabel WN od świec podczas zdejmowania ze świecy zszedł i na świecy ...

•