Jaki olej do Silnika HDi

Jaki olej do Silnika HDi

25 Lis 2011, 15:03

WItam posiadam od roku Citroena C5 2.0 hdi 2003 bez Fapa teraz szykuje mi sie druga wymiana oleju rok temu zalalem Total 5w40, tego roku tez tak miałem zrobić ale spotkałem sie z Olejem motul o którym słysze bardzo dobre opinie a wiec jak sadzicie ktory bedzie lepszy Motul czy Total ?
poldi2311
Nowicjusz

Miejscowość: Stalowa wola

Re: Jaki olej do Silnika HDi

26 Lis 2011, 12:30

Ostatnio,gdzieś tam na jakimś Forum,ktoś napisał,że Motul jest olejem The Best! Poprosiłem go by podał konkretny przykład,konkretnego oleju,porównałem jego parametry z olejem Mobil 1(też do FAP-u ,5W30).Udowodniłem ,że Mobil 1 pod względem jakości oraz parametrów, stoi na półce o jedną wyżej!,chociaż jest tańszy :D ----Total ,to bardzo dobre oleje,producent zaleca 5W40 CF/B3).Jeśli jednak uprzesz się przy Motulu,to podaj konkretny olej Motula i Totala,porównamy,który jest lepszy,dowiesz się! :wink:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Audi "królem wyścigów długodystansowych"
    Audi zorganizowało spotkanie pięciu zespołów mających na swoim koncie zwycięstwa w wyścigach na długich dystansach. Po raz pierwszy, podczas sesji fotograficznej spotkały się zespoły, które w sezonie 2012, od ...
    Nissan NV200 - TAXI na ulicach Barcelony Nissan NV200 - TAXI na ulicach Barcelony
    Nissan zaprezentował 22 listopada model NV200 oraz koncepcyjny pojazd e‑NV200 jako taksówkę miejską nowej generacji, przygotowując grunt dla pojazdów zeroemisyjnych w Hiszpanii i zapowiadając dalszy dynamiczny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      S2020005