Jaki pojazd do 27tyś zł.

Jaki pojazd do 27tyś zł.

21 Maj 2012, 15:27

Od jakiegoś czasu szukam Hondy Civic VII generacji, 4drzwiowa w benzynie 1.6, benzyna z roku 2004, ciężko jest coś znaleźć, większość egzemplarzy to wersje z potwornie skromnym podstawowym wyposażeniem, a znalezienie przyzwoitej oferty graniczy z cudem.

Zastanawiam się nad sedanem lub hatchbackiem, pomijając kwestie praktyczne nie wiem, który model jest mniej problematyczny.

Dodatkowo rozważam czy faktycznie pchać się w Hondę? A może Toyota Corolla E12 po lifcie? Czyli zdaje się po 2004 roku.

Potrzebuję auta bezproblemowego, auta, które nie odbije mi pleców, w miarę ekonomicznego, zarówno do miasta jak i na wypady typu Bieszczady, Chorwacja. Mazury. Auto nie musi zawijać asfaltu, te 110-120koni wystarczy swobodnie.

Z aut podoba mi się jeszcze 4 drzwiowe Audi A3, BMW E46, starsze Accordy (<2004), stara Avensis, zanim spuchła i zaczęła przypominać mydelniczkę. To tak w kwestii estetyki :)

Ale tak jak pisałem, nie chcę pakować się w diesla, obecnie to mija się z celem, jak i istotna jest kwestia spalania, silnik 1.6, 1.8 lub góra 2.0.
Doradźcie coś bo już wymiękam.
QwertyD
Nowicjusz

Miejscowość: Dębica

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego
    Futurystyczny design modelu VISION E ukazuje charakter nowego języka stylistycznego ŠKODY dla przyszłych pojazdów elektrycznych. Najbardziej uderzające cechy nadwozia to m.in. brak słupka B czy nietypowo otwierane ...
    Autobusy specjalne Autobusy specjalne
    Autobusy są stosunkowo rzadko poddawane adaptacjom i wykorzystywane do innych niż tradycyjne zastosowań. Niemniej jednak czasami, szczególnie ze względu na duże wymiary nadwozi oraz wyższy niż w samochodach ciężarowych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light