Jaki samochód 4x4, sedan, diesel do 20000+/-?

Re: Jaki samochód 4x4, sedan, diesel do 20000+/-?

03 Maj 2013, 10:12

No ja mam trochę metrów z garażu do bramy to nie wiem czy to będzie opłacalne a zmiana samochodu na 3 lub 4 lata to "mniejsze zło"

Zastanawiam się teraz na poważnie nad samochodem Audi A4 B6 1.9TDI z CHIP'em do 160-170 koni bo nawet to tani samochód bo za 15tyś zł można kupić i spala około 5-6 litrów.

A jakieś małe terenówki były by w takiej kwocie do 20tyś zł z napędem na 4 koła ze spalaniem jak najmniejszym i dużą mocą (to raczej same diesle) nie dłuższe niż 4,5m bo akurat taki mam mały garaż że ta A4 wejdzie mi na styk. Co byście polecili z terenówek?
hunter999
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 1991
Auto: nic

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjny crossover Lexus LF-NX Koncepcyjny crossover Lexus LF-NX
    Na tegorocznym Frankfurckim Salonie Motoryzacyjnym miała miejsce światowa premiera nowego modelu koncepcyjnego Lexusa – średniej wielkości crossovera LF-NX. Wraz z tym modelem marka Lexus sonduje możliwość wejścia ze ...
    Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic
    Jaką instalację polecacie do samochodu Toyota Avensis z silnikiem 2.0 benzyna Valvematic 152KM? Jak wyglądałaby cała instalacja i jakich podzespołów by się składała? Na jaki okres jest gwarancja i jakiej wielkości ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      GTP Light
      Jaguar