Jaki samochód do 14 000 tyś

Jaki samochód do 14 000 tyś

30 Sty 2011, 00:06

Witam wszystkich. Planuje kupić samochód ale nie mam zielonego pojęcia na co się zdecydować . Mam na ten cel 14 tyś zł . Będę wdzięczny za polecenie mi jakiś dobrych samochodów a także ich zalet i wad i dlaczego akurat ten . Myślę nad Serdecznie mondeo mk3 , golf 4 , polo , co myślicie o tym? dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
michael_004
Nowicjusz

Miejscowość: Nikad

Re: Jaki samochód do 14 000 tyś

30 Sty 2011, 02:36

Wybrałeś auta z 3 różnych klas wielkościowych, zbyt wiele konsekwencji za tym idzie aby jednoznacznie doradzić. Napisz czego oczekujesz od auta. Mk3 mondeo za 14tys to chyba nie będzie zadbane.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn
    W Sobotę 26 maja Olsztyn zamienił się w nocną stolicę streetracingu. Kilkadziesiąt aut z kilkusetkonnymi silnikami ścigało się na ulicy Lubelskiej w Olsztynie obok Makro. Na NIGHT POWER Grand Prix chyba nikt się nie nudził. ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005