REKLAMA
Forum samochodów hybrydowych, elektrycznych i konwencjonalnych

Emiek napisał(a):Skodą Octavią II Scout 2.0 TDI manual, bo wydaje się rozsądnym kompromisem między spalaniem, miejscem i 4x4.



galakty napisał(a):wtryski i turbo po "regeneracji", nie trzyma parametrów. Ze 150 koni się robi 120 koni i dymek z rury.


Emiek napisał(a):Ale jestem laikiem jeśli chodzi o motoryzację więc moje pytania i wnioski z przeglądu róznych filmów czy stron mogą wydawać się kuriozalne
