Jaki samochód do 40 tyś? Z Francji i Włoch wystrzegać się?

11 Lip 2009, 13:59

Panowie to które auto według Was najbardziej warto wziąć? Mazde 6, Audi A4, Mondeo Mk3 czy Astre 3? I jak coś to który silnik diesla byście proponowali?
Klakier
Początkujący

Miejscowość: Płock

12 Lip 2009, 07:59

Dishman napisał(a):Ależ auto wypicowane.

mógł już takie kupić z komisu, przykładowo w wielu komisach niemieckich czyszczą i myją auta tak że wyglądają jak nowe, to zupełnie normalne u nich, nawet jeden z moich znajomych ma własną mini myjnię, zawsze tapicerka jest też prana chemicznie, silnik czyszczony, tak że auto wygląda jak nowe..
zawsze mi mówi że sprzedaje po kosztach i doliczył sobie tylko 100 euro za mycie :mrgreen:

[ Dodano: Nie Lip 12, 2009 09:03 ]
Klakier napisał(a):Panowie to które auto według Was najbardziej warto wziąć? Mazde 6, Audi A4, Mondeo Mk3 czy Astre 3? I jak coś to który silnik diesla byście proponowali?

zależy które ci się najbardziej podoba,
mi z tych co podałeś to mazda

z tym że jeżeli chcesz diesla to audi a4

jeżeli beznyna to mazda lub inny japoniec bo japońce dużo lepsza mechanika niż u niemca
z mojego doświadczenia.
andrewb25

12 Lip 2009, 22:00

Diesle Mazdy są gorsze pod jakim względem? Więcej palą? Mniejsza żywotność? A co możesz powiedzieć o Mondeo Mk3?
Klakier
Początkujący

Miejscowość: Płock
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierunkowskazy - migać czy nie migać? Kierunkowskazy - migać czy nie migać?
    Kierunkowskazy są ważnym narzędziem komunikacji na drodze. Pozwalają na informowanie o planowanym manewrze, więc prawidłowe korzystanie z nich powinno być nawykiem wszystkich kierowców. Dla wielu jednak nie jest. Trenerzy ...
    Model studyjny BMW Gina Light 2008 Model studyjny BMW Gina Light 2008
    BMW Group Design przedstawiło model studyjny BMW Gina Light w odpowiedzi na debatę dotyczącą cech, które ukształtują motoryzacyjny krajobraz jutra. Pojazd zbudowany jako projekt doświadczalny prezentuje wizję przyszłości ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009