Jaki samochód kupić do 10 tyś.

Jaki samochód kupić do 10 tyś.

04 Lis 2014, 12:32

Witam zamierzam kupić samochód do 10 tysięcy interesuje mnie między innymi :
audi a3 8l z silnikiem 1.6 lub 1.8
opel vectra b silnik 1.8 albo 2.0
honda civic V,VI z silnikiem powyżej 1.4
toyota celica VI silnik 1.8

Prosiłbym o radę który z tych samochodów i jaki silnik wybrać interesuję mnie wasza opinia, dla mnie jest ważne żeby auto nie paliło dużo przy spokojnej jeździe nie było bardzo awaryjne i ogólnie drogie w utrzymaniu. Jeżeli macie inne propozycje to bardzo proszę . Interesuje mnie jeszcze żeby samochód był dynamiczny nie musi być demonem prędkości ale żeby dawał frajdę z jazdy .
Fineasz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 08 2014
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: volkswagen passat
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku
    Podczas siódmej edycji "Schloss Bensberg Classic" w miejscowości Bergisch Gladbach, niedaleko Kolonii, ŠKODA pokazała dziewięć niesamowitych samochodów klasycznych, pochodzących ze 120-letniej historii ...
    Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI