Jaki samochód kupić ?

Jaki samochód kupić ?

29 Lut 2016, 14:08

Jako, że jest to mój pierwszy post,chciałbym się Państwem serdecznie przywitać :)
Otóż sytuacja jest następująca, mieszkam od 2 lat w Wielkiej Brytanii, chciałbym w końcu kupić swój pierwszy samochód z kierownicą po prawej stronie :)
Jako, że tutaj ubezpieczenia zależą w głównej mierze od pojemności samochodu chciałbym aby ta była jak najmniejsza, ale za to ilość koni itp. były jak największe. Szukam czegoś mniejszego niż zwykły sedan, coś w stylu Astry lub Polo/Golfa, możliwe jak najbogatsze wyposażenie, komputery, navi itp. mile widziane.
Na oku mam Opla Astrę z min. 2010 roku 1.4 turbo 140 KM szukam czegoś tego pokroju lecz z jeszcze lepszym wyposażeniem :)
Pozdrawiam Patryk :)
jumper21
Nowicjusz

Auto: Audi S8
Silnik: 4.2 360KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

Re: Jaki samochód kupić ?

29 Lut 2016, 15:21

Tutaj będzie ciężko z propozycjami , jedyne co mi przychodzi na myśl to
Fiat Bravo 1.4 , Alfa Romeo Giulietta 1.4 , Lancia Delta , Ford Focus 1.6 EB
sanvean23
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Auto: Punto 2FL |Honda Civic VIII
Silnik: 1.2 16V | 1.8

Re: Jaki samochód kupić ?

29 Lut 2016, 19:16

Ta alfa mnie zastanawia :) Popatrzę dokładnie jak wrócę z pracy, a może się ktoś wypowiedzieć na temat tego Opla Astry ? Miał ktoś ta wersje silnikową? Jak u nich z awaryjnością? I ogólnie jak cały samochód się sprawuje ?
jumper21
Nowicjusz

Auto: Audi S8
Silnik: 4.2 360KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer
    Nowoczesny i pełen charakteru – taki jest nowy CITROËN SpaceTourer. Z nadwoziem dostępnym w trzech wariantach i różnymi konfiguracjami wnętrza doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia – dla rodziny, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DKW F5
      Honda Civic vs Fiat coupe, 2
      VERVA Street Racing 2010
      Samochody BMW